„Utenos trikotažas“ pradeda prekybą antimikrobinėmis veido kaukėmis

UTENOS kaukes pagrindinisNepriklausoma mikrobiologinių tyrimų laboratorija Didžiojoje Britanijoje patvirtino – SBA grupės bendrovės „Utenos trikotažas“ gaminamos kaukės su specialia technologija sunaikina daugiau nei 96 % ant jų paviršiaus patekusių virusų ir kitų mikroorganizmų.

Tyrimas buvo atliekamas pagal tarptautinį standartą ISO 18184, skirtą tekstilės gaminių antivirusinio aktyvumo nustatymui. Tyrimo rezultatai parodė, kad medžiaga, iš kurios siuvamos „Utenos trikotažo“ kaukės, sunaikina virusus ir kitus mikroorganizmus, patekusius ant šių gaminių paviršiaus.

 

Sėkmingai gamyboje pritaikyta šveicarų technologija

 

Tokią savybę bendrovės sukurtoms kaukėms suteikia sėkmingai gamyboje pritaikyta speciali šveicarų technologija, skirta sustiprinti tekstilės gaminių atsparumą įvairiems užkratams. Jos veiksmingumas prieš koronaviruso sukėlėją sudaro iki 99,9 %. Šiuo metu tai yra viena veiksmingiausių antivirusines savybes tekstilei suteikiančių technologijų, kurios efektyvumą, tvarumą ir saugumą žmogui patvirtina tyrimai, sertifikatai ir reikšmingi apdovanojimai.

„Kovą buvome vieni pirmųjų tekstilės gamintojų Lietuvoje, kurie operatyviai ėmėsi veido kaukių gamybos. Nuo to laiko intensyviai domėjomės pažangiomis inovacijomis, kurios sustiprintų veido kaukių apsaugines savybes. Šiandien pirkėjams siūlome geriausia, ką galėjome sukurti pasitelkdami šiuo metu prieinamas naujausias technologijas ir mūsų ilgametę gamybinę patirtį“, – sako „Utenos trikotažo“ vadovas Petras Jašinskas.

Ant kaukės paviršiaus patekę mikroorganizmai žūva

Veido kaukėms tapus neatsiejama gyvenimo dalimi, dauguma žmonių jau priprato jas dėvėti, tačiau ne visada jos yra laiku keičiamos ar skalbiamos. Netinkamai prižiūrimų kaukių paviršiai yra ypač palankūs virusams ir bakterijoms kauptis, o tai sukelia papildomą riziką užkratams plisti. Pritaikius pažangią technologiją, veido kaukės įgauna papildomą atsparumą prieš įvairius užkratus – ant jos patekę mikroorganizmai žūva per kelias valandas.

Naująją „Utenos trikotažo“ veido kaukių kolekciją papildė du skirtingi modeliai – vienspalvės ir įvairiais raštais margintos veido kaukės. Kaukes jau galima įsigyti „Utenos trikotažo“ elektroninėje parduotuvėje.

3D dizainas – prie veido priglundanti forma

 

„Be papildomų apsauginių technologijų, ne mažiau dėmesio skyrėme tinkamo dizaino paieškoms, kad kaukės būtų kuo patogesnės. Dizaino procese buvo pasitelkta inovatyvi 3D modeliavimo technologija, kuri leido sukurti idealiai prie veido priglundančią formą. Sukūrėme skirtingų dydžių kaukes, o specialūs dirželiai leidžia papildomai reguliuoti gaminio tamprumą“, – pasakoja Renata Varaneckienė, UTENOS prekių ženklo vadovė.

Laikantis nurodytų priežiūros instrukcijų, t.y. skalbiant kaukes ne aukštesnėje nei 40 °C temperatūroje, jų savybės išlieka iki 30 skalbimo ciklų. Dėl antimikrobinių savybių, šių kaukių nereikia skalbti kasdien – užtenka kelių kartų per savaitę, priklausomai nuo dėvėjimo intensyvumo.

„Utenos trikotažo“ gaminamos kaukės yra nemedicininės, skirtos daugkartiniam naudojimui. Šios kaukės veikia kaip papildoma priemonė, galinti padėti stabdant ligos sukėlėjų plitimą, tačiau nebūtinai apsaugo sveikus žmones nuo užsikrėtimo.

Apie bendrovę

„Utenos trikotažas“ – didžiausia ir viena moderniausių tekstilės gamintojų Vidurio ir Rytų Europoje. Be užsakomosios gamybos bendrovė valdo du mažmeninės prekybos prekių ženklus – UTENOS ir ABOUT. Prekių ženklas ABOUT vysto „ABOUT Baltic Underwear“ ir „ABOUT The Sensology of Wear“ linijas.  „Utenos trikotažo“ įmonių grupei taip pat priklauso bendrovės „Šatrija“, „Gotija“ bei „Mrija“ (Ukraina). 92,31 proc. „Utenos trikotažo“ akcijų paketą valdo SBA grupė.

SBA grupė yra viena didžiausių Lietuvoje. Be tekstilės ji veikia baldų gamybos ir NT sektoriuose. SBA baldų gamybos sektoriui priklauso minkštųjų baldų gamintoja „Kauno baldai“, taip pat „SBA baldų kompanija“, valdanti 5 gamybos įmones: „Klaipėdos baldus“, „Šilutės baldus“, „Germaniką“, „Visagino liniją“, „Mebelain“. SBA taip pat priklauso NT inovacijų bendrovė „Urban Inventors“, plėtojanti verslo slėnį „Green Hall“ Vilniuje ir BLC verslo centrą Kaune, taip pat investicijų valdymo bendrovė „Capitalica Asset Management“, kuri Kaune valdo verslo centrą „Kauno Dokas“, Vilniuje  – „135“ ir plėtos modernių biurų kompleksą „Verde“ Rygos Skanste rajone, netoli miesto centro. SBA pernai įsigijo robotikos sprendimus siūlančią bendrovę „Robotex“ ir įsteigė įmonę „SBA Modular“, kuri numato gaminti modulinius daugiaaukščius namus. SBA grupėje dirba apie 5000 žmonių. 

UTENOS kaukes pagrindinis

UTENOS kaukes

UTENOS kaukes 2

UTENOS kaukes 3

Komentuoti


Dienos informacija


Dienos vardadieniai:

Savaitės populiariausi

Patvirtintas 2021 metų biudžetas
26 Vas. 2021 10:36 - Super UserPatvirtintas 2021 metų biudžetas

2021 m. vasario 23 d. įvykusiame Utenos rajono sa [ ... ]

Plačiau
„Spiečius" kviečia į verslumo skatinimo renginių c...
24 Vas. 2021 15:35 - Super User„Spiečius

Nors „Spiečius" Utenoje dar neatvėrė savo dur [ ... ]

Plačiau
Naujausia informacija. Utenos rajono duomenys - 20...
25 Vas. 2021 14:41 - Super UserNaujausia informacija. Utenos rajono duomenys - 2021-02-25

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sve [ ... ]

Plačiau

PRISIJUNGIMAS / REGISTRACIJA

Apklausa

Ar laikotės karantino?

Naujausi skelbimai

SUPERKAME automobilius
( / Transporto priemonės)

noimage
02-22-2021

SKUBIAI PERKU 2 -JU KAMBARIU SUREMONTUOTA BUTA,
( / Nekilnojamasis turtas)

noimage
02-10-2021

Naudotas kompiuteris
( / Kompiuterija ir ryšio priemonės)

Naudotas kompiuteris
01-23-2021

Perku buta Utenoje
( / Nekilnojamasis turtas)

noimage
01-11-2021

Geologiniai grunto tyrimai
( / Darbas, paslaugos)

Geologiniai grunto tyrimai
01-06-2021

VANDENS ŠULINIŲ VALYMAS Tel.864385273
( / Darbas, paslaugos)

noimage
12-08-2020

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information