manoutena logoAdomus

Birželio mėnesį policijos pareigūnai keliuose vykdys prevencines priemones

policija prInformuojame, kad birželio mėnesį policijos pareigūnai keliuose vykdys šias prevencines priemones:

Kada ir kaip tvarkyti vandens telkinių pakrantes?

pakranteŽmonės dažnai nori sužinoti, nuo ko pradėti, jei nori sutvarkyti ežero pakrantę arba pašalinti švendres, dumblo sankaupas ir įsirengti poilsio vietą prie vandens. Taip pat, ar galima naudotis technika, kokius prašymus ir kam reikia teikti. Aplinkos apsaugos agentūra primena, į ką reikia atkreipti dėmesį prieš užsiimant šiais darbais.

Pirmajame Lietuvoje IT egzamine visiems – 10 tūkst. dalyvių: pamatykite klausimus

Aktyviausios savivaldybėsPirmą kartą Lietuvoje organizuotame visuotiniame IT egzamine dalyvavo beveik  10 tūkst. žmonių. Dvi dienas iš eilės savo žinias tikrinosi nuo penktokų iki geriausių IT srities profesionalų – išbandyti jėgas buvo kviečiami visi.

Dalyvauti IT egzamine kviečia visus: užtenka manyti, kad IT – tik programavimas

post 1Visuotinis IT egzaminas – pirmasis toks Lietuvoje, kai nemokamai pasitikrinti savo informacinių technologijų žinias ir laimėti prizus jau gegužės 17 d. kviečiami visi – šioje srityje nedirbantys technologijų entuziastai, IT profesionalai ir moksleiviai.

Seimas pritarė Akcizų įstatymo pataisoms: atsisakoma iškastinio kuro lengvatų ir subsidijų

automobAntradienį Seimas pritarė Akcizų įstatymo pataisoms, kuriomis nuo 2023 m. bus laipsniškai atsisakoma iškastinio kuro lengvatų ir subsidijų, taikomų gazoliams, angliai, koksui, lignitui, dyzelinui, suskystintoms naftos dujoms balionuose. Jiems taikomi akcizų tarifai bus nuosekliai didinami. Akcizu apmokestinamos ir šildymui skirtos durpės. Nuo 2025 m. atsiras anglies dioksido dedamoji pagal kuro rūšies CO2 emisijas, kuri kasmet proporcingai didės.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas