EPIK horizontalus spalvotas mazas H 200px 400x.progressivePatalynės dėžė – tai itin praktiška miegamojo dalis, kuri padeda paprasčiau sandėliuoti patalynę ir leidžia visada palaikyti estetišką miegamojo vaizdą. Nors kartais yra nusprendžiama rinktis lovą be patalynės dėžės (ar paprasčiausiai nesusimąstoma apie tokią galimybę), tačiau tam tikrais atvejais turėti patalynės dėžę yra itin naudinga. Taigi, kada tokia galimybė gali būti viena palankiausių?

gulbLesinti ar nelesinti? Pamėtėti duonos plutelę ar ne? Šį klausimą dažnai sprendžiame patraukę į gamtą ir pamatę besibūriuojančias gulbes ar antis. Aplinkos apsaugos departamentas primena, kad nevertėtų kištis į laukinės gamtos gyvenimą. Paukščiais galima pasirūpinti ir kitaip.

brakonieriusAplinkos apsaugos departamento Utenos gyvosios gamtos apsaugos pareigūnai savaitgalį Mūšėjaus ežere  sulaikė asmenį, žvejojusį net 16 statomųjų tinklų. Be to, šis asmuo už tokią veiką sulaikytas jau septintą kartą.

2022 04 21 zolePriešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Panevėžio priešgaisrinė gelbėjimo valdyba informuoja, kad šiais metais Panevėžio ir Utenos apskrityse ugniagesiai gelbėtojai jau gesino 129 žolės gaisrus. Vien per balandžio 20 dieną Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ugniagesiams teko 13 kartų vykti gesinti degančios žolės bei kitų gaisrų atvirose teritorijose. Tokių įtemptų dienų ugniagesiams gelbėtojams, deja, buvo ir dar laukia ne viena.

min news zrs 617 atsisiųstiKodėl verta rūšiuoti?

Pirkdami prekę visuomet sumokame už jos pakuotės sutvarkymą, todėl atliekų rūšiavimas yra toks svarbus. Kiekvieną kartą, kuomet pakuotę išmetate į mišrių komunalinių atliekų konteinerį, už jos sutvarkymą mokate antrą kartą.

Puslapis 1 iš 53

Dienos informacija


Dienos vardadieniai:

PRISIJUNGIMAS / REGISTRACIJA

Apklausa

Ar laukiate vasaros?

Naujausi skelbimai

Rašto darbų pagalba. INFORMATIKA. INFORMACINĖS TECHNOLOGIJOS
( / Darbas, paslaugos)

noimage
05-13-2022

Vandens šulinių valymas Tel.864385273
( / Darbas, paslaugos)

noimage
05-12-2022

Opel Zefyra
( / Transporto priemonės)

noimage
05-11-2022

Parduodu trimerius ir pjūklus
( / Kita)

Parduodu trimerius ir pjūklus
05-10-2022

Kapų atnaujinimas
( / Darbas, paslaugos)

Kapų atnaujinimas
05-04-2022

Parduodu naujas gegnes
( / Darbas, paslaugos)

noimage
05-03-2022

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information