manoutena logoKaip prijungti Apple watch?

watch"Apple Watch" prijungimas prie "iPhone" yra sklandus procesas, kuris pagerina jūsų skaitmeninę patirtį ir leidžia naudotis įvairiomis funkcijomis tiesiai nuo riešo. Nesvarbu, ar esate fitneso entuziastas, ar vertinate pranešimų iš pirmo žvilgsnio patogumą, ar tiesiog norite kuo geriau išnaudoti "Apple" ekosistemą, "Apple Watch" nustatymas yra pirmas žingsnis siekiant išnaudoti visas jo galimybes. Šio straipsnio tikslas - padėti jums atlikti šį procesą ir užtikrinti sklandų nustatymą. Vadovaudamiesi šiomis instrukcijomis, galėsite be vargo susieti savo "Apple Watch", o tokiose svetainėse kaip varle.lt galėsite įsigyti naujausių "Apple" produktų ir priedų.

Ant „Švyturys-Utenos alus“ daryklos stogo paleista nauja 1,5 MW elektrinė

Green Genius saules elektrine lightVasarį bandomajam veikimui įjungta nauja 1,5 MW saulės elektrinė ant alaus daryklos stogo Utenoje. Anksčiau čia jau buvo įrengta 1 MW saulės jėgainė – abi elektrinės galės patekinti 25 proc. daryklai reikalingo elektros poreikio.

Pernai Utenos apskrityje daugiau eismo įvykių baigėsi tragiškai

 PkTaI9IJEgLietuvoje kelerių pastarųjų metų eismo įvykių statistikos duomenys rodo, kad nors žūčių keliuose skaičius pernai augo, tačiau pandeminio laikotarpio nepasiekė. 2023 m. įvyko keliais eismo įvykiais daugiau, sužeistųjų skaičius šiek tiek mažesnis, tačiau, palyginti su 2022 m., žuvo apie 30 proc. daugiau asmenų. Pavojingiausia eismo dalyviams diena – penktadienis. Lietuvoje per 2023 m. įvyko 492 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės. Šalyje ketinama griežtinti ir didinti baudas už Kelių eismo taisyklių (toliau – KET) pažeidimus.

Sensorinė žaidimų aikštelė: kaip lavinamieji kilimėliai praturtina ankstyvą jūsų kūdikio raidą?

vaikasKaip atsidavusi mažylių vystymosi specialistė, turėjau privilegiją stebėti nuostabią skirtingų kūdikių kelionę, kai jie keliauja per pirmuosius augimo ir atradimų metus. Šiame pagrindiniame etape itin svarbu sukurti aplinką, kuri stimuliuotų jų pojūčius ir palaikytų jų vystymąsi. Pažvelkite į lavinamuosius kilimėlius – šios žaidimų aikštelės, kuriose gausu pojūčių, yra nepakartojamos kūdikio vystymosi priemonės. Šiame straipsnyje panagrinėsiu, kaip lavinamieji kilimėliai, įskaitant turinčius vandens viduje, gali praturtinti ankstyvą jūsų kūdikio raidą ir sukurti jutiminę žaidimų aikštelę, skatinančią augimą ir mokymąsi.

Ką veikti savaitgalį?

savaitgalisPo sunkios ir įtemptos darbo savaitės daugelis svajoja apie kokybišką savaitgalio poilsį. Norisi, kad jis ne tik padėtų pamiršti kasdienius rūpesčius, bet ir praturtintų naujomis patirtimis ir būtų visapusiškai turiningas. Jei patys pritrūkote minčių, ką įdomaus galima nuveikti savaitgalį, siūlome susipažinti su keliomis lengvai pritaikomomis idėjomis.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas