manoutena logoAdomus

Vaikų gynimo dieną pareigūnai lankėsi Utenos Vyturių progimnazijoje

1630 2425564703ff84ec0e10b86ac30c3f44Šiandien šventinė diena – VAIKŲ GYNIMO DIENA! Policijos pareigūnai sveikino Utenos Vyturių progimnazijos trečios klasės mokinius ir priminė, kad visi vaikai turi teisę augti saugūs, gyventi nieko nebijodami ir yra svarbūs. Pareigūnai vaikams paaiškino kokiomis savybėmis turi pasižymėti žmogus norintis tapti policijos pareigūnu, su kokiais iššūkiais, pavojais jie susiduria ir kokias specialiąsias priemones naudoja kasdieniniame darbe. Mokiniai sužinojo, kad ir jie patys kuria ir padeda išlaikyti ramybę ir saugumą savo aplinkoje.

Utenoje duris atvėrė į naują vietą persikėlęs Migracijos departamento padalinys

atsisiųstiŠią savaitę, antradienį, Utenoje oficialiai atvertas Migracijos departamento Panevėžio skyriaus klientų aptarnavimo padalinys. Naujasis padalinys įsikūrė Utenio aikštėje 15–2.

DĖL ELEKTROS REMONTO DARBŲ PANEVĖŽIO AVMI UTENOS PADALINIUOSE NEVEIKS TELEFONAI IR INTERNETAS

vmiPanevėžio apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – AVMI) informuoja, kad antradienį, gegužės 30 d., dėl planinių elektros tinklo priežiūros ir remonto darbų Panevėžio apskrities VMI Utenos teritoriniame padalinyje (Maironio g.9A, Utena) ir PAVMI administraciniame padalinyje (Vyžuonų g. 53, Utena) bus atjungta elektra, neveiks informacinės sistemos ir telefonai.

Utenos apskrities policijos motociklų ralio komandos aplankė Anykščius, Ukmergę, Jonavą ir pasiekė Kauną

motoPalydėtos iš Utenos, pakeliui Utenos apskrities policijos motociklų ralio komandos aplankė Anykščių rajono policijos komisariato bendruomenę ir stabtelėjo pasigrožėti Anykščių kraštu. Tęsdami kelionę, su puikia nuotaika užsuko pas kolegas į Ukmergės rajono policijos komisariatą. Aplankė Jonavos rajono policijos komisariatą ir sėkmingai pasiekė Kauną. Įveikęs motociklų ralį, kiekvienas dalyvis buvo apdovanotas motociklų ralio sertifikatu ir suvenyru.

Moksleiviai Utenos policijoje „pasimatavo“ pareigūno profesiją

moksDžiaugiamės, kad Utenos Vyturių progimnazijos aštuntos klasės motyvuoti ir besidomintys policijos profesija mokiniai aplankė Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariatą.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas