manoutena logoUtenos rajono antrokai mokosi plaukti

2023 11 27 plaukimasLankyti plaukimo pamokas Utenos daigiafunkcio centrp baseine šiais metais pradėjo 318 Utenos rajono antrokų. Projekto metu pagal Lietuvos plaukimo federacijos parengtą programą antrų klasių moksleiviai mokosi saugaus elgesio vandenyje ir pagrindinių plaukimo įgūdžių. Vaikai susipažįsta su vandeniu, įsisavina plūduriavimo ir kvėpavimo pratimus, plaukimo judesius gulint ant pilvo ir nugaros. Pamokose taip pat išmokstama teisingai šokti į vandenį bei pagrindinių saugaus elgesio vandenyje ir prie vandens taisyklių. Plaukimo pamokas rajono antrokams veda trenerės Jurgita Jurkėnienė ir Aurelija Kiršaitė.

Savaitgalį, su garsiais lenktynininkais priešakyje, finišavo „Samsonas Racefit Challenge“ Utena varžybos

Racefit Utena 176Vėsų, tačiau sausą ir nevėjuotą sekmadienio rytą prie Utenos daugiafunkcinio sporto centro susirinko beveik 100 „Samsonas Racefit Challenge“ Utena dalyvių bei didžiulis būrys palaikančiųjų. Itin nusisekusios pirmosios „Samsonas Racefit Challenge“ varžybos įvykusios šią vasarą Visagine, garantavo jog Utenoje bus taip pat labai gerai, todėl buvo galima išvysti tiek vasarą sportavusius dalyvius, tiek naujai prisijungusius prie šio iššūkio.

„Samsonas Racefit Challenge“ Utena - 100 dalyvių pasiryžusių išbandyti kūno stiprybę

WEBBANNER 2048x779Spalio 22 dieną, sekmadienį, Utenoje esančiame Vyžuonos parke įvyks antrosios šiais metais „Samsonas Racefit Challenge“ varžybos, kuriose lenktynininkai bei fanai varžysis tarpusavyje be sportinių automobilių. Renginio idėja yra palaikyti automobilių sporte labai svarbią fizinę formą, leisti fanams kartu palenktyniauti ir išmėginti jėgas su lenktynininkais bei gerai ir prasmingai praleisti laiką sportuojant. 

„Samsonas Rally Utena“ 2023 - jauniausias šalies istorijoje ralio nugalėtojas

IMG 20231001 210441Pasibaigus „Samsonas Rally Utena“  2023 buvo perrašyta Lietuvos ralio istorija - dar jokiam šešiolikos metų jaunuoliui nėra pavykę laimėti Lietuvos automobilių ralio čempionato etapo bendroje įskaitoje. Visa tai pasikeitė šiandien - itin aukštą šio pasiekimo kartelę užkėlė šešiolikmetis norvegas Karl Peder Nordstrand.

„Samsonas Rally Utena“ 2023 sekmadienį - dar daugiau dalyvių

Samsonas Rally Utena 2„Samsonas Rally Utena“ sekmadienis susidės iš aštuonių greičio ruožų, kurie bus atskirti trejomis serviso zonomis. Trys greičio ruožai bus važiuojami po du kartus, o vienuoliktas bei keturioliktas ruožai - tik po kartą. Paskutinysis - išbandymas bus ypatingas ir tuo, kad už jį duodami papildomi taškai greičiausiai jį įveikusiems sportininkams.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas