2023 01 19 utenisŠių metų sausio 16-oji „Utenos Utenio“ klubui buvo ypatinga – jam sukako 90 metų.
1933 m. sausio 16 dieną Utenos apskrities viršininko raštinėje buvo įregistruotas „Utenio“ klubas. Tuomet klubas užsiėmė įvairia veikla: steigė skaityklą-knygyną, organizavo įvairių rūšių sportą, ruošė koncertus, paskaitas, spektaklius, lošimus domino, šachmatais ir panašius pasilinksminimus.

esimJei kažkiek domitės technologijomis, naujovėmis ir moderniais prietaisais, tai eSIM laikrodžio terminą tikrai teko girdėti. Sportuojantys atranda šiuos aksesuarus ir netrunka įvertintų platų jų privalumų spektrą. Jei ir Jūs užsiimate profesionaliu ar mėgėjišku sportu, verta išbandyti eSIM laikrodžio funkcionalumą.

kamGruodžio 2 d. Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas pasveikino jaunąsias Utenos futbolininkes, „Utenio“ merginų komandos nares.
Susitikime su futbolininkėmis taip pat dalyvavo mero patarėjas Henrikas Zabiela, „Utenio“ klubo direktorius Artūras Gimžauskas, Utenio“ merginų komandos vyr. treneris Arūnas Rastenis.

Nugaletojai 5Šeštadienio vakarą Utenoje baigėsi finalinis Lietuvos automobilių ralio čempionato etapas „Samsonas Rally Utena“. Čia nugalėjo abi dienas itin stabiliai važiavęs ekipažas iš Suomijos – Sami Pajari ir Janni Hussi. Svečiai laimėjo 12 iš 15 greičio ruožų. Tuo metu jiems už nugaros vyko tikra drama, kurią lydėjo avarijos ir incidentai, sugriovę bet kokias išankstines ralio gerbėjų prognozes.

Puslapis 1 iš 17

Dienos informacija


Dienos vardadieniai:

PRISIJUNGIMAS / REGISTRACIJA

Apklausa

Ar laukiate vasaros?

Naujausi skelbimai

Virtuvinis kombainas
( / Buitis)

Virtuvinis kombainas
01-29-2023

Nupirkčiau/Куплю
( / Transporto priemonės)

Nupirkčiau/Куплю
01-28-2023

Vandens šulinių valymas Tel.864385273
( / Darbas, paslaugos)

noimage
01-26-2023

Kaminu ideklai,pristatomi kaminai
( / Darbas, paslaugos)

Kaminu ideklai,pristatomi kaminai
01-23-2023

Buto nuoma
( / Nekilnojamasis turtas)

noimage
01-22-2023

Ekskavatoriaus nuoma su operatoriumi,Pervezimai
( / Darbas, paslaugos)

Ekskavatoriaus nuoma su operatoriumi,Pervezimai
01-16-2023

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information