2022 05 04 sportininkaiPo dviejų metų pertraukos draugėn vėl buvo suburti geriausi Utenos rajono sportininkai, savo pasiekimais 2021-aisiais garsinę Utenos vardą šalyje ir pasaulyje, bei jų treneriai. Sportininkus ir trenerius sveikino Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Romualdas Kraulišas, skyriaus vyr. specialistė Danutė Aželytė.

Hantelis GYMSTICK Active Vinyl 15kg innerTreniruotės namuose taip pat gali būti efektyvios, tačiau tam visada naudinga pasirinkti tam tikrą sporto įrangą, kuri gali padėti pasiekti dar geresnių rezultatų. Hanteliai yra vieni populiariausių sportui skirtų reikmenų, kurie padeda auginti raumenis ar mesti svorį. Toks sportui skirtas inventorius turi ne taip ir mažai privalumų – netrukus juos aptarsime.

profesionalus skersinis brustyleJei gyvenate nedideliame bute, natūralu, jog dėl vietos trūkumo gali būti šiek tiek sudėtinga sportuoti namuose, o ne sporto salėje. Tačiau nereikėtų iš karto nusivilti, kadangi net ir tokiu atveju yra išeitis. Nemaža dalis sporto inventoriaus gali puikiai tikti mažose erdvėse bei užtikrinti efektyvias treniruotes. Būtent dėl to šiame straipsnyje pateiksime keletą daug vietos neužimančių sporto reikmenų, kuriuos tikrai verta įsigyti kiekvienam, gyvenančiam mažoje erdvėje.

Puslapis 1 iš 14

Dienos informacija


Dienos vardadieniai:

PRISIJUNGIMAS / REGISTRACIJA

Apklausa

Ar laukiate vasaros?

Naujausi skelbimai

Rašto darbų pagalba. INFORMATIKA. INFORMACINĖS TECHNOLOGIJOS
( / Darbas, paslaugos)

noimage
05-13-2022

Vandens šulinių valymas Tel.864385273
( / Darbas, paslaugos)

noimage
05-12-2022

Opel Zefyra
( / Transporto priemonės)

noimage
05-11-2022

Parduodu trimerius ir pjūklus
( / Kita)

Parduodu trimerius ir pjūklus
05-10-2022

Kapų atnaujinimas
( / Darbas, paslaugos)

Kapų atnaujinimas
05-04-2022

Parduodu naujas gegnes
( / Darbas, paslaugos)

noimage
05-03-2022

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information