manoutena logoUtenos „Maxima“ atsinaujino: dar daugiau šviežio maisto bei vaisių ir daržovių

Utenos MaximaLietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ Aušros g. 78, Utenoje vasario 29 d. atidarė atnaujintą modernią XX formato parduotuvę. Užsukę apsipirkti, uteniškiai ne tik ras dar daugiau šviežio maisto, vaisių bei daržovių, bet ir galės pasinaudoti atidarymo savaitę galiojančiais pasiūlymais.

„Utenos trikotažo“ grupės pajamos pernai smuko 36 proc., neišvengta nuostolio

utSBA tekstilės įmonių grupė „Utenos trikotažas“ per 2023 m. uždirbo 22,2 mln. Eur pajamų, t. y. 35,7 proc. mažiau nei prieš metus. Vis dėlto, kaip pastebime bendrovės pranešime, paskutinis metų ketvirtis išsiskyrė bendrovės vystomo prekių ženklo „Utenos“ pardavimais, kurie šoktelėjo 27,4 proc.

VMI kliento profilyje - naujas rodiklis apie įmonės mokamą VDU

images 2023 Liepa vmiValstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, jog VMI kliento profilyje atvėrė naują rizikos rodiklį. Įmonės savo mokamą vidutinį darbo užmokestį (VDU) gali pasilyginti su kitų tai pačiai grupei priskiriamų įmonių VDU mediana (vidurio reikšme).

PERKAME VAIZDO STEBĖJIMO KAMERĄ INTERNETU

stebejimo kamerosGeros vaizdo kameros pasirinkimas reikalauja laiko. Juk variacijų yra labai daug, o visi tikisi, kad investicija – atsipirks. Taip pat reikia suvokti, kad geriausias būdas įsigyti tai, ko Jums reikia – pirkti internetu. Tokiu atveju bus galima kur kas paprasčiau palyginti galimybes ir rasti tai, kas suteikia Jūsų namui arba bet kokiam kitam objektui kur kas daugiau saugumo.

„Utenos trikotažas“ atsisako mados ženklo „About“

UtenosTrikotazas
AB „Utenos trikotažas“ nusprendus koncentruotis į didžiausias pajamas generuojančią užsakomosios gamybos veiklą, buvo atsisakyta inovatyvios ir tvarios mados ženklo „About“ parduotuvių – jas vysčiusi antrinė bendrovė „Aboutwear“ dar neišregistruota, bet jau sustabdžiusi komercinę veiklą, praneša „Verslo žinios“.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas