manoutena logoAdomus

„Bolt“ el. paspirtukai atkeliauja į Uteną

P1292970Susisiekimo paslaugų platforma „Bolt“ tęsia dalijimosi paslaugų plėtrą Lietuvoje: penkioliktuoju miestu, į kurio gatves išriedės žalieji paspirtukai, tapo Utena. Kovą paslauga sėkmingai startavo Jonavoje ir Ukmergėje, todėl neabejojama, kad mažesniuose šalies miestuose šios transporto priemonės užpildys trūkstamą grandį tarp viešojo ir asmeninio transporto.

„Utenos trikotažo“ grupės pajamos pirmąjį 2023 metų ketvirtį sumažėjo 29,8 proc.

 utSBA tekstilės įmonių grupė „Utenos trikotažas“ per pirmąjį 2023 m. ketvirtį realizavo produkcijos užsakymų ir suteikė paslaugų už 6,1 mln. eurų, t. y. 29,8 proc. mažiau nei per tą patį laikotarpį prieš metus, kai grupės pardavimai siekė 8,6 mln. eurų, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Namų dekoro elementai: šilkas ir vilna

vilnones slepetes vilnos gaminiaiKalbant apie namų dekoravimą, galima naudoti daugybę audinių ir medžiagų. Du populiarūs baldų, kilimėlių ir kitų namų dekoro elementų pasirinkimai yra būtent vilna ir šilkas. Abu šie audiniai turi unikalių savybių, todėl puikiai tinka įvairiems tikslams. Pažvelkime į kiekvieno audinio privalumus ir trūkumus, kad galėtumėte nuspręsti, kuris iš jų geriausiai tiktų jūsų namams.

Kaip išsirinkti stilingą krosnelę?

plienine krosnele maestro 12kwKai planuojamas šildymas namams, yra keletas pasirinkimų, kuriuos žmonės apsvarsto pirmiausia. Vieni pirmenybę teikia židiniams, kiti – krosnims, tačiau tai gali priklausyti ir nuo tam tikrų aplinkybių. Įsirenginėjant naują būstą verta pagalvoti apie židinį, tačiau namuose, kuriuose jau baigtas vidaus remontas, geresnis sprendimas yra krosnelė. Kadangi krosnys yra paruoštos naudoti, jų nereikia visiškai sumontuoti. Dūmtraukis tikrai reikalingas montavimui, tačiau esant reikalui jį galima pravesti ir per sieną. Tai dar vienas pranašumas prieš židinius, kuriems reikalingas kaminas.

Kaip sūriai pasiekia mūsų šaldytuvus?

suriaiDaugelis kasdien mūsų valgomų produktų pasiekia mūsų namus praeidami labai daug įvairių sudėtingų procesų, kurių rezultatas yra tas gaminys, kuris žmogui ne tik skanus, tačiau ir sveikas. Štai toks paprastas patiekalas kaip sūriai gaminami toli gražu nebe tik rankomis.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas