siurblysPatalpoms po statybų yra reikalingas generalinis tvarkymas. Tai yra darbas, kurio metu dažnai reikia pašalinti ne tik dulkes, tačiau ir labai įvairios paskirties liekanas, kurios dažnai valosi sudėtingiau nei gali norėtis. Tokiu atveju visada geriausia samdyti specialistus, kadangi jie gali padėti sutaupyti daug laiko ir dažnai jų įdirbis yra profesionalus. Vieni tokių yra Švaros garantas specialistai, kurie teikia labai įvairias valymo paslaugas.

Koncionierius sildoOro kondicionavimo sistemų poreikis pastaruoju metu akivaizdžiai auga. Ypač tai juntama sezono metu, pasirodžius saulei meistrų telefonai „paraudonuoja“. Tačiau net ir ne sezono metu darbų netrūksta, nes kondicionierius vis dažniau žmonės įsirenginėja ir patalpų šildymui.

langaiPlastikiniai langai yra ne tik šilumą bei gerą orą patalpose užtikrinanti detalė, bet ir svarbi namo interjero bei eksterjero puošmena, galinti pridėti namams daugiau jaukumo. Kai kalbama apie privatiems namams skirtus langus, reikėtų gerai pagalvoti ko norite, kad namai būtų jaukūs ir stilingi. Skaitydami toliau sužinosite kiek kainuoja plastikiniai langai namui ir kokie galimi įstiklinimo variantai.

Puslapis 1 iš 14

Dienos informacija


Dienos vardadieniai:

PRISIJUNGIMAS / REGISTRACIJA

Apklausa

Ar laukiate vasaros?

Naujausi skelbimai

Vandens sienos kriokliai
( / Buitis)

Vandens sienos kriokliai
09-25-2022

Burbulų sienos Vandens sienelės
( / Buitis)

Burbulų sienos Vandens sienelės
09-25-2022

Akvariumai
( / Buitis)

Akvariumai
09-25-2022

Vandens šulinių valymas Tel.864385273
( / Darbas, paslaugos)

noimage
09-13-2022

Biržių atrėžimas, miškotvarkos projektai
( / Darbas, paslaugos)

noimage
09-06-2022

Parduodu automobilį Opel Zafira
( / Transporto priemonės)

Parduodu automobilį Opel Zafira
08-31-2022

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information