interNorėdami gyventi savo svajonių namuose, kuriuose kiekvienas daiktas turės jam paskirtą vietą ir tuo pačiu namai bus funkcionalūs – turėtumėte kreiptis į specialistą, kuris teikia ne tik išsamias konsultacijas, tačiau taip pat ir geros kokybės paslaugas, kurios užtikrins kokybišką gyvenimą.

traliukasAtsitikus nelaimėms kelyje dažniausiai reikalingas tralas, kuris pasirūpina, kad jau nefunkcionali transporto priemonė būtų nuvežta iki tikslo. Visgi, šiuo metu reikalinga ir visiškai įprasta tralo paslauga metų eigoje labai keitėsi ir tikrai ne taip seniai žmonės pradėjo naudoti įrangą, kuri gelbėja atsitikus nelaimėms.

kondGeras namų mikroklimatas padės Jums kur kas geriau jaustis, juolab, būti produktyvesniais ir džiaugtis, kad miegas naktimis bus kur kas gilesnis. Tiesa, vasaromis džiaugtis norimu klimatu yra gana sunku, kadangi didelė kaitra nėra suvaldoma taip paprastai – kaip didelis šaltis. Juolab, žmonės dar nedrąsiai domisi kondicionavimo sistemomis.

Utenos trikotazasNepaisant ekonominio neapibrėžtumo Lietuvoje ir įtemptos situacijos tekstilės rinkoje, „Utenos trikotažas“ tęsia gamybą ir suefektyvinęs veiklą išlaikys didžiąją dalį darbuotojų. Maždaug dešimtadaliui darbuotojų, kurie jau yra pilnose prastovose, bus pasiūlyta pakeisti veiklos pobūdį arba nutraukti darbo sutartis. Šie darbuotojai nepriklauso siuvimo padaliniui, kuris toliau dirba pilnu pajėgumu.

Puslapis 1 iš 7

Dienos informacija


Dienos vardadieniai:

Savaitės populiariausi

PAROS ĮVYKIŲ (2020-07-10 - 2020-07-12) SUVESTINĖS...
13 Lie 2020 12:52 - Super UserPAROS ĮVYKIŲ (2020-07-10 - 2020-07-12) SUVESTINĖS

Transporto priemonių vairavimas, kai vairuoja neb [ ... ]

Plačiau
Utenos policijos pareigūnai lanko jaunuosius stovy...
10 Lie 2020 07:18 - Super UserUtenos policijos pareigūnai lanko jaunuosius stovyklautojus

Šių metų liepos 7–8 dienomis Utenos apskritie [ ... ]

Plačiau
PAROS ĮVYKIŲ (2020-07-07) SUVESTINĖ
08 Lie 2020 08:30 - Super UserPAROS ĮVYKIŲ (2020-07-07) SUVESTINĖ

Sukčiavimas 2020-07-07 gautas vyro (g. 1963 m.)  [ ... ]

Plačiau

PRISIJUNGIMAS / REGISTRACIJA

Apklausa

Ar laikotės karantino?

Naujausi skelbimai

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information