stanley the go quick flip water bottle 0.7 l 24 oz saffron 1Turbūt kiekvienas žino, kaip svarbu žmogui išgerti rekomenduojamą dienos skysčių normą. Suaugusiam žmogui rekomenduojama išgerti 2-3 l vandens per dieną, tačiau kaip įsitikinti, kad skysčiai visuomet būtų po ranka? Juk vienu kartu išgerti tokį kokį – tikrai sudėtinga ir, tuo labiau, nepatartina. Itin patogu nešiotis gėrimo talpą, pavyzdžiui, gertuvę, su savimi. Net jei esate namuose – matomoje vietoje padėta gertuvė visuomet patrauks jūsų akį, o tokiu būdu bus išgeriama ir daugiau vandens.

vaistaiSutaupyti gyventojų pinigai, geresnis inovatyvių vaistų prieinamumas ir racionaliai naudojamos valstybės lėšos – tokius pozityvius pokyčius turėtų užtikrinti Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) siūlomi vaistų kainodaros ir kompensavimo pakeitimai. Šiuos procesus paskatino ir siekis įgyvendinti Konstitucinio Teismo 2021 m. spalio 15 d. nutarimą bei įstatymo lygmeniu patvirtinti principus, pagal kuriuos būtų nustatoma valstybės kompensuojamųjų vaistų kainodara ir kompensavimo sąlygos. 

Puslapis 1 iš 54

Dienos informacija


Dienos vardadieniai:

PRISIJUNGIMAS / REGISTRACIJA

Apklausa

Ar laukiate vasaros?

Naujausi skelbimai

Rašto darbų pagalba. INFORMATIKA. INFORMACINĖS TECHNOLOGIJOS
( / Darbas, paslaugos)

noimage
05-13-2022

Vandens šulinių valymas Tel.864385273
( / Darbas, paslaugos)

noimage
05-12-2022

Opel Zefyra
( / Transporto priemonės)

noimage
05-11-2022

Parduodu trimerius ir pjūklus
( / Kita)

Parduodu trimerius ir pjūklus
05-10-2022

Kapų atnaujinimas
( / Darbas, paslaugos)

Kapų atnaujinimas
05-04-2022

Parduodu naujas gegnes
( / Darbas, paslaugos)

noimage
05-03-2022

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information