manoutena logoAdomus

Utenos policijoje šviesą skleidžianti dailininko Gintaro Gesevičiaus tapybos darbų ekspozicija

1640 9532f71a6351cf919aa41ad4ac084b8fBirželio 21 d. Utenos apskrities vyriausiajame policijos komisariate vyko tapytojo, grafiko Gintaro Gesevičiaus tapybos darbų ekspozicijos pristatymas.
Dailininkas Gintaras Gesevičius, gimė Kaune. Baigė Kauno dailės mokyklą, studijavo Vilniaus dailės institute ir įgijo grafiko specialybę. Šiuo metu tapytojas gyvena ir kuria Kirdeikiuose, Utenos rajone.

Lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų konkursas „Tramtatulis“

2023 03 10 tramtatulisKovo 9 d. Utenos meno mokykloje vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso „Tramtatulis“ rajono turas, kuriame dalyvavo vaikai iš Utenos vaikų lopšelių-darželių „Želmenėlis“, „Pasaka“, „Voveraitė“, mokyklos-vaikų darželio „Eglutė“, ikimokyklinio ugdymo įstaigos ,,Ąžuolų vaikai“, taip pat Utenos meno mokyklos, Aukštakalnio ir Krašuonos progimnazijų, Adolfo Šapokos ir Užpalių gimnazijų moksleiviai bei folkloro kolektyvas iš Utenos kultūros centro ir Liaudies instrumentų ansamblis „UT”.

Kviečiame teikti kandidatus literatūrinei Antano Miškinio premijai gauti

Utenos rajono savivaldybė yra įsteigusi poeto Antano Miškinio literatūrinę premiją, kuri skiriama už geriausią naują poezijos knygą, išleistą per praėjusius dvejus kalendorinius metus, kurioje atskleidžiama aukštaitiška dvasia, atspindinti Aukštaitijos regiono motyvus, tradicijas ir istorinę atmintį.

2022 m. „Aukso paukštės“ apdovanojimo laureatų sąraše - uteniškiai

LNKC logo1999 m. tuometis Lietuvos liaudies kultūros centras ir Pasaulio lietuvių dainų šventės fondas įsteigė geriausių mėgėjų meno kolektyvų ir jų vadovų apdovanojimus „Aukso paukštė“. Lietuvos nacionalinis kultūros centras informuoja kad, kad nominacijų skyrimo komisija Geriausiu vaikų, jaunimo (moksleivių) teatru ir vadovu 2022 m. pripažino Utenos kultūros centro vaikų ir jaunimo lėlių teatrą „Skruzdėlytė“ ir vadovę Janiną Baldauskienę.

VAIKŲ IR MOKSLEIVIŲ KONKURSAS „TRAMTATULIS“

2023 01 20 TRAMTATULIS 2023 LOGOLietuvos nacionalinis kultūros centras 2023 m. rengia Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkursą „Tramtatulis“, kuriuo siekiama skatinti jaunąją kartą domėtis savo krašto tradicine kultūra, skleisti liaudies kūrybą, ugdyti jaunuosius folkloro atlikėjus (dainininkus, muzikantus, pasakotojus).

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas