manoutena logoVisos dovanos po vienu stogu – „Didžiojoje Kalėdinėje Utenos mugėje“

Pagrindinė nuotraukaGruodžio 16 dieną, nuo 10 iki 16 val. „Utenos daugiafunkcinis sporto centras“ taps kalėdinių miesteliu po vienu stogu. Centre susiburs kone 100 skirtingų kalėdinių dovanų, aprangos ir aksesuarų kūrėjų bei maisto gamintojų.

nuotrauka nr. 1

Pasak organizatorių, mugės metu Utenos miesto gyventojai bei miesto svečiai, užsukę į „Utenos daugiafunkcinį sporto centrą“, turės išskirtinę progą atrasti džiuginantį kalėdinių prekių asortimentą: dovanų idėjas, puošmenas namams, rankų darbo papuošalus ir aksesuarus, naujausias aprangos kolekcijas šventėms bei prekes vaikams.

nuotrauka nr. 2 

„Šventinę atmosferą kurs kone 100 skirtingų maisto, mados ir grožio prekių ženklų atstovų, susibursiančių po vienu stogu,“ – teigia Andrius Kazlauskas, renginį organizuojančios bedrovės direktorius.

Anot jo, didžioji dalis kalėdinės mugės Utenoje dalyvių – lietuvių kūrėjai ir autoriai, ypatingą dėmesį skiriantys aukštai prekių kokybei užtikrinti. Tad mugės lankytojai turės progą mėgautis ne tik itin gausiu prekių asortimentu, bet ir išskirtine jo kokybe.

nuotrauka nr.3

Lankytojus pasitiks ir gausus tiek tradicinių, tiek gurmaniškų maisto produktų asortimentas. Jame: natūralūs aliejai, prieskoniai ir pagardai, naminė duona, pyragai, sūriai, rūkyti bei vytinti mėsos gaminiai, medaus bei šaltalankių produktai. Taip pat rūšinė kava, arbata bei skanėstai vaikams.

Tuo tarpu kalėdinės mugės lankytojai, išsiilgę šilumos ir jaukumo namuose, galės atrasti ir namams skirtą asortimentą – tuo rūpinasi rankų darbo pledus ir aksesuarus iš vilnos kuriantys, rankų darbo žvakes bei natūralius namų kvapus gaminantys prekių ženklai.

nuotrauka nr. 4

„Didžioji Kalėdinė Utenos mugė“ vyks gruodžio 16 d., nuo 10 iki 16 val., „Utenos daugiafunkciniame sporto centre“.

Įėjimas į mugę – nemokamas!

Sekite naujienas „facebook: https://fb.me/e/3p9WNtUc2

Panašūs straipsniai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas