manoutena logoAplinkos ministerija kartu su Aplinkos projektų valdymo agentūra kviečia į eko festivalį

KvietimasPabodo miesto šurmulys? Norisi dangaus mėlio ir miško žalumos? Kraukis kuprinę ir praleisk nepamirštamą savaitgalį gamtoje! LR Aplinkos ministerija kartu su Aplinkos projektų valdymo agentūra kviečia Tave į 2-jų dienų trukmės nemokamą draugišką eko festivalį!


DRAUGIŠKAS EKO FESTIVALIS ŠEIMOMS laukia tavęs!
KADA? 
2023 m. birželio 17-18 d., šeštadienį ir sekmadienį.

KUR? Prie Lajų tako, Dvarionių k., Anykščiuose. Kviečiame lėtai, neskubant, mėgautis gamta, geriau pažinti ją!
Registruokitės čia Registruoti būtina kiekvieną šeimos narį.
KAS VYKS?
Pirmą dieną leisimės į edukacinį žygį Šventosios pažintiniu taku, kartu su profesionale dailininke kursime meno kūrinius iš gamtos, plušėsime ekodirbtuvėse „Žaliasis raštingumas“, žaisime stalo ir lauko žaidimus, žoliausime, žiūrėsime Alytaus lėlių teatro spektaklį, mėgausimės gongų gausmu po atviru dangumi, klausysimės akustinio A. Dubakos koncerto, maudysimės, plepėsime laužo šviesoje.
Antrą dieną pradėsime jogos užsiėmimu, smagiai pasinersime į miško maudynes su Monika Peldavičiūte „Gydantys miškai“, leisimės į pilną įspūdžių žygį „Karalienės liūnas“.
Šiukštu nepamirškite palapinės, šiltos antklodės, rankšluosčio, dubenėlio, puodelio ir didžiojo šaukšto bei maisto atsargų!
Kyla klausimų? Rašykite: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Kvietimas

Panašūs straipsniai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas