2022 09 dviraciaiVisa savaitė, rugsėjo 16–22 d., buvo Europos judumo savaitė. Judėjome, bėgiojome, žaidėme, rugsėjo 22 d. UAB ,,Utenos autobusų parkas“ transporto aptarnaujamais maršrutais mieste važiavome nemokamai. Pagrindinis savaitės akcentas – irgi rugsėjo 22 d. vykęs tradicinis dviračių žygis, sukvietęs draugėn didelį būrį „dviratuotų“ uteniškių. Dviračių žygis prasidėjo Utenio aikštėje. Juos į kelionę palydėjo ir Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, padėkojęs visiems susirinkusiems, išpažįstantiems „dviračių religiją“ ir siekiantiems aktyvaus ir judraus gyvenimo būdo.

2022 09 23 meras socRugsėjo 23 d. Utenos rajono savivaldybės administracijoje vyko išplėstinis išvažiuojamasis Nacionalinės šeimos tarybos posėdis Utenos apskrityje „Nepilnamečių alkoholio ir kitų psichotropinių medžiagų vartojimas, prevencijos ir efektyvios intervencijos galimybės savivaldybėse ir Lietuvoje. Tarpinstitucinio bendradarbiavimo stiprinimas“, skirtas nepilnamečių priklausomybės problemai.

2022 09 23 merasUtenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas rugsėjo 23 d. susitiko ir apie tarpinstitucinio bendradarbiavimo plėtojimą kalbėjosi su Valstybinės vaiko teisių ir įvaikinimo tarnybos direktore Ilma Skuodiene, Utenos apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Irena Gaigaliene ir Valstybinės vaiko teisių ir įvaikinimo tarnybos Viešųjų ryšių ir komunikacijos skyriaus vedėja Alina Žilinaite.

2022 09 22 priedangaRugsėjo 21 d. Utenos rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai kartu su administracijos direktoriumi Vidu Žviniu specialiuoju priedangos ženklu pažymėjo pirmąsias priedangas Utenos rajono savivaldybėje. Šiuo metu savivaldybės teritorijoje yra numatyti 27 statiniai, kurių rūsio patalpos tinkamos priedangai. Šie statiniai yra aplankyti, apžiūrėti ir įvertinti kaip tinkami pasislėpti karinės agresijos atveju. Priedangų sąrašas nėra baigtinis, toliau ieškoma galimybių tokių statinių sąrašą plėsti, kad numatytų priedangų patalpų pakaktų pasislėpti iki 55 proc. savivaldybės gyventojų.

Vytauto Pilkausko nuotr 1Jau rugsėjo 30-ą – spalio 1-ą dienomis Utenoje įvyks šeštasis Lietuvos automobilių ralio čempionato etapas „Samsonas Rally Utena“. Tai bus finalinis sezono akordas, po kurio paaiškės nugalėtojai ir prizininkai. Šiuo metu rezultatų lentelėse nežinomųjų dar tikrai daug ir kai kuriose įskaitose būtent paskutinės varžybos nulems galutines pozicijas sezono rikiuotėje.

policijaFizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas

    2022-09-21 Utenos aps. VPK gautas moters (g. 1993 m.) pareiškimas, kad apie 20.20 val.  namuose, Molėtų r., Joniškio sen., Kerulių k., vyras (g. 1971 m.) sukėlė fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir patalpintas į Panevėžio aps. VPK areštinę.    

2022 09 21 kalbu dienosEuropos informacijos centras informuoja, kad rugsėjo 26 d. švenčiama Europos kalbų diena. Šių metų Europos kalbų dienos tema susijusi su 2022 m. – Europos jaunimo metais. Europos Sąjunga jauniems žmonėms suteikia daugybę galimybių keliauti, pažinti, mokytis ir sužinoti. Lietuvių liaudies išmintis sako: „Ką jaunas išmoksi, visą amžių žinosi“. Tad nepraleiskite progos išmokti ką nors naujo! Gal tai bus nauja kalba?

policijaMelagingas įskundimas ar pranešimas apie nebūtą nusikaltimą

    Vyras (g. 1993 m.) būdamas įspėtas dėl atsakomybės apie pranešimą apie nebūtą nusikaltimą, 2022-09-16 Utenos aps. VPK Anykščių r. PK melagingai pateikė pareiškimą apie tai, kad 2022-09-15 apie 21 val., prie Beragio ežero, esančio Anykščių r., Svėdasų sen., Moliakalnio k., buvo pagrobta jam priklausanti vyriška rankinė, kurioje buvo piniginė, mobilusis telefonas ir automobilio raktas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

partnersŠiandien, rugsėjo 20 d., Utenos kūrybinių industrijų centre ,,Taurapilis“ vyko  Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos ir Utenos vietos veiklos grupės (VVG) renginys „Gerosios patirtys, įgyvendinant bendruomenės inicijuotos vietos plėtros strategijas ir pasiruošimas bendruomenės inicijuotai vietos plėtrai 2021–2027 m.“. Renginyje dalyvavo Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos, Utenos VVG ir Visagino VVG atstovai.

Puslapis 1 iš 161

Dienos informacija


Dienos vardadieniai:

PRISIJUNGIMAS / REGISTRACIJA

Apklausa

Ar laukiate vasaros?

Naujausi skelbimai

Vandens sienos kriokliai
( / Buitis)

Vandens sienos kriokliai
09-25-2022

Burbulų sienos Vandens sienelės
( / Buitis)

Burbulų sienos Vandens sienelės
09-25-2022

Akvariumai
( / Buitis)

Akvariumai
09-25-2022

Vandens šulinių valymas Tel.864385273
( / Darbas, paslaugos)

noimage
09-13-2022

Biržių atrėžimas, miškotvarkos projektai
( / Darbas, paslaugos)

noimage
09-06-2022

Parduodu automobilį Opel Zafira
( / Transporto priemonės)

Parduodu automobilį Opel Zafira
08-31-2022

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information