Šeštoji „Auksinė krivūlė“ – už pasiekimus švietimo srityje

2019 10 15 auksineSpalio 11-ąją, minint Vietos savivaldos dieną, Vilniuje buvo surengtas tradicinis šalies savivaldybių pagerbimas už ryškiausias iniciatyvas ir darbus – „Auksinės krivūlės" apdovanojimai. „Auksinė krivūlė" – aukščiausias Lietuvos savivaldybių asociacijos savivaldybių veiklos įvertinimas už pasiekimus įvairiose srityse.

Džiugu pranešti, kad Utenos rajono savivaldybei buvo įteikta šeštoji auksinė krivūlė. Švietimo, mokslo ir sporto ministerija apdovanojo Utenos rajono savivaldybę už aukštus ugdymo rezultatus siekiant mokinių pasiekimų tolygumo. „Auksinę krivūlę" ir ministro Algirdo Monkevičiaus rankų atsiėmė Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas.


Utenos rajono savivaldybė jau yra apdovanota „Auksinėmis krivūlėmis" už svarų indėlį organizuojant bandomąsias mobilizacijos pratybas, kurios tapo atskaitos tašku rengiant pratybų metodiką visose Lietuvos savivaldybėse (2016 m.), už progresyvų požiūrį į kraštovaizdžio formavimą, viešųjų erdvių želdinių tvarkymą ir rekreacijos priemonių įgyvendinimą (2015 m.), už geriausiai tvarkomą šilumos ūkį (2013 m.), už geriausią Europos Sąjungos lėšų panaudojimą (2009 m.) ir už nuopelnus kultūrai (2005 m.).


Apdovanojimus savivaldybėms įsteigė visos ministerijos, Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, Lietuvos verslo konfederacija ir Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba. Iš viso buvo išdalinta 17 „Auksinių krivūlių". Mūsų kaimynams anykštėnams „Auksinė krivūlė" buvo įteikta už pasiekimus kultūros srityje.


Taip pat už nuopelnus Lietuvos savivaldai, jos plėtrai bei stiprinimui „Auksinės krivūlės riterio" ženklais buvo apdovanoti trys savivaldos atstovai: Kretingos rajono savivaldybės tarybos narys Juozas Mažeika, Vištyčio seniūnas Bronislavas Polita, Švėkšnos seniūnas Alfonsas Šeputis.


Utenos rajono savivaldybės mero Alvydo Katino padėka:
„Šeštoji „Auksinė krivūlė" – viena svarbiausių, nes pagaliau įvertintas Utenos rajono švietimo bendruomenės darbas. Ji ir man, ir visiems uteniškiams tikrai yra auksinė. Už Utenos rajono savivaldybės pasiekimų švietimo srityje įvertinimą nuoširdžiai dėkoju visai Utenos rajono švietimo bendruomenei, nes šis įvertinimas – visų švietimo darbuotojų kasdienio nepailstamo darbo, pastangų, atsakomybės ir reiklumo rezultatas. Dėkoju už kūrybingą jaunosios kartos ugdymą, mokinių pasiekimus, įveiktus iššūkius, sėkmingą dalyvavimą tarptautiniuose projektuose ir programose. Tikiuosi, kad šeštoji „Auksinė krivūlė" visą švietimo bendruomenę įkvėps dar didesniems darbams ir drąsesniems sprendimams."

2019 10 15 auksine

Komentuoti


Dienos informacija


Dienos vardadieniai:

Savaitės populiariausi

Utenos policija ir Utenos kultūros centras pasiraš...
25 Gegužė 2020 13:17 - Super User

Gegužės 25 d. Utenos apskrities vyriausiojo poli [ ... ]

Plačiau
Utenos apskrityje per 300 gyventojų jau deklaravo ...
26 Gegužė 2020 10:19 - Super User

Panevėžio apskrities valstybinė mokesčių insp [ ... ]

Plačiau
Utenos pradinukai mokslo metus baigs nuotoliniu bū...
25 Gegužė 2020 13:18 - Super User

Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto m [ ... ]

Plačiau

PRISIJUNGIMAS / REGISTRACIJA

Apklausa

Ar laikotės karantino?

Naujausi skelbimai

Kondensaciniai skysto kuro katilai Kiturami
( / Buitis)

Kondensaciniai skysto kuro katilai Kiturami
05-21-2020

VANDENS ŠULINIŲ VALYMAS Tel.864385273
( / Darbas, paslaugos)

noimage
05-18-2020

Vandens filtrai
( / Buitis)

Vandens filtrai
05-15-2020

VANDENS ŠULINIŲ VALYMAS Tel.864385273
( / Darbas, paslaugos)

noimage
05-12-2020

Dovanoju pianiną
( / Audio/Video technika)

noimage
05-10-2020

Ieškome partnerius Lietuvoje prekiauti klojiniais
( / Darbas, paslaugos)

Ieškome partnerius Lietuvoje prekiauti klojiniais
05-07-2020

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information