manoutena logoPAULIAUS STALIONIO IR PARODIJOS TEATRO „ŽVAIGŽDĖ“ KONCERTAS!

UTENA Stalionis ir PT 17 03 17 768x1086Išskirtinis šių metų koncerto siurprizas – tai stulbinamo populiarumo Lietuvoje ir už jos ribų sulaukęs kolektyvas – „Parodijos teatras“! Garsiausios mūsų šalies ir pasaulinio lygio žvaigždės, atvyks ne tik pasveikinti Pauliaus, bet ir žiūrovų akivaizdoje surengs įspūdingą šou! Pamatysite ne tik Filipą Kirkorovą, Fredį Merkurį, Elvį Preslį, bet ir kitus ryškiausius scenos grandus!

„Koncerto metu, su savo klausytojais, pasidalinsiu ir visų pamėgtais, ir visiškai naujais kūriniais. – pažadėjo P. Stalionis. – Bendrausiu su publika ne tik dainomis, o taip pat pristatysiu naują, dar dažais kvepiančią, pasakų knygą, kuri, net neabejoju, maloniai nustebins daugelį. O ką jau kalbėti apie fantastiškus „Parodijos teatro“ numerius? Manau, kad žiūrovai, tikrai neturės laiko nuobodžiauti ir koncerto įspūdžiais dalinsis dar ne vieną dieną.“

Pauliaus Stalionio naujausio albumo pristatymo koncertas vyks Utenos kultūros centre, kovo 17 d. 18 val., o bilietas į koncertą – puiki dovana Jūsų bičiuliams ir artimiesiems!

Bilieto kaina – 10 €. DĖMESIO!!! AKCIJA!!! Pirmiems 50-šimčiai pirkėjų bilieto kaina tik 8 €.

Utenos kultūros centro informacija

UTENA Stalionis ir PT 17 03 17 768x1086

Panašūs straipsniai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas