UTENOS APSKRITIES POLICIJOS RĖMĖJAI DALYVAVO LIETUVOS POLICIJOS RĖMĖJŲ SĄSKRYDYJE

saskrydis vpkRugpjūčio 8 d. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnai Daiva Maselskienė ir Liudvikas Komka kartu su Utenos apskrities policijos rėmėjų komanda dalyvavo Lietuvos policijos rėmėjų sąskrydyje. Sąskrydis vyko Lietuvos liaudies buities muziejuje, Kaišiadorių rajone, Rumšiškėse. Sąskrydį organizavo Policijos departamento ir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai.


Utenos apskrities policijos rėmėjų komanda „Aukštaičiai“ su kitomis Lietuvos policijos rėmėjų komandomis sąskrydžio metu varžėsi sportinėse rungtyse, edukacinėse ir kultūrinėse programose. Utenos aps. VPK komanda „Aukštaičiai“ iškovojo trečiąją vietą.


Bendruomenės pareigūnai dėkoja Utenos, Anykščių, Zarasų ir Ignalinos rajonų policijos rėmėjams už dalyvavimą sąskrydyje, draugiškumą, bendruomeniškumą ir pagalbą vieni kitiems. „Aukštaičiai“ – darni, draugiška ir vieninga komanda! Tikimės, kad kitais metais Lietuvos policijos rėmėjų sąskrydyje dalyvaus dar daugiau policijos rėmėjų iš Utenos apskrities.


Pirmą vietą laimėjo Klaipėdos policijos rėmėjų komanda, kuri organizuos ir kitų metų Lietuvos policijos rėmėjų sąskrydį.

Utenos apskrities VPK

saskrydis vpk

Komentuoti


Dienos informacija


Dienos vardadieniai:

PRISIJUNGIMAS / REGISTRACIJA

Apklausa

Ar laukiate vasaros?

Naujausi skelbimai

Vandens sienos kriokliai
( / Buitis)

Vandens sienos kriokliai
09-25-2022

Burbulų sienos Vandens sienelės
( / Buitis)

Burbulų sienos Vandens sienelės
09-25-2022

Akvariumai
( / Buitis)

Akvariumai
09-25-2022

Vandens šulinių valymas Tel.864385273
( / Darbas, paslaugos)

noimage
09-13-2022

Biržių atrėžimas, miškotvarkos projektai
( / Darbas, paslaugos)

noimage
09-06-2022

Parduodu automobilį Opel Zafira
( / Transporto priemonės)

Parduodu automobilį Opel Zafira
08-31-2022

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information