Kviečiame dalyvauti tarptautiniame žygyje, skirtame paminėti Baltijos Kelio 30-metį

Spausdinti

reklama baltija 4 R 2Šiais metais minime Baltijos Kelio 30-ies metų sukaktį. Rugpjūčio 23 d. šią sukaktį paminės visos trys Baltijos sesės: Lietuva, Latvija ir Estija. Visoms trims Baltijos šalims, tai yra ypatingai svarbus jubiliejus, simbolizuojantis LAISVĘ, VIENYBĘ IR BROLYBĘ.

Baltijos Kelio 30-mečio proga VŠĮ JEEP CLUB LITHUANIA organizuoja tarptautinį automobilių ir motociklų mėgėjų bei visų, turinčių bet kokią transporto priemonę, žygį per tris Baltijos šalis. Žygio pradžia – 2019 m. rugpjūčio 23 d. 9 val. Vilniaus Katedros aikštėje, kurioje ir prieš 30 metų prasidėjo Baltijos kelias.

atributika 1

Baltijos Kelio 30-mečio bei tautine atributika papuošti 30 automobilių iš Vilniaus ir tuo pačiu metu iš Talino Baltijos keliu vyks link Rygos. Prie kolonos iš Vilniaus numatytose Lietuvos vietose prisijungs kiti automobilių ir motociklų mėgėjai, šalies savivaldybių organizuotos grupės bei norintys dalyvauti pavieniai dalyviai. Vyksiantys iš Talino taip pat „surinks" prisijungsiančius žygio dalyvius.


Pirmasis sustojimas numatomas Rygoje, kur susitiks abi automobilių kolonos. Rygos vadžios atstovams bus įteikiamos simbolinės dovanos – vėliavos. Viena kolona pasuks Vilniaus link, kita – Talino. Antrasis lietuvių kolonos sustojimas bus Taline, kur taip pat dovanos – vėliavos – bus įteikiamos Talino valdžios atstovams. Visose trijose sostinėse bus giedami šalių himnai. Taline, Dainų aikštėje, vyks koncertas, skirtas Baltijos Kelio 30-mečiui. Atitinkamai Vilniuje taip pat bus surengtas šventinis koncertas.


Visą žygį tiesiogiai transliuos renginio komunikacijos partneriai DELFI ir LRT.


Baltijos Kelio 30-mečio žygio globėjai – Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija ir Vilniaus miesto savivaldybė. Žygį globoja renginio bičiuliai – Lietuvos kelių policijos tarnyba.


Utenos rajono savivaldybė prisideda prie tarptautinio žygio organizavimo ir kviečia Utenos rajono gyventojus, norinčius įspūdingai paminėti Baltijos Kelio 30-ies metų sukaktį, dalyvauti žygyje ir vykti į Taliną. Istorinio žygio rengėjai yra numatę, kad kiekvienai šalies savivaldybei žygyje atstovaus po 30 automobilių ir kitų transporto priemonių. Tad Utenos rajono gyventojus, organizacijas, įstaigas, bendruomenes, kaimynus ir draugus kviečiame aktyviai burtis į uteniškių koloną ir jungtis prie vyksiančių į Taliną.


Žygyje dalyvausiančios transporto priemonės bus papuoštos renginio ir savivaldybės atributika (lipdukai, vėliavėlės). Visą reikiamą žygio atributiką bus galima užsisakyti Vilniuje ir Kaune. Kurioje vietoje kuri savivaldybė prisijungs prie iš Vilniaus vyksiančios kolonos, žygio organizatoriai informuos vėliau. Uteniškiams planuojama prisijungimo vieta – prie Pasvalio.
Norinčius dalyvauti Baltijos Kelio 30-ies metų sukakčiai paminėti skirtame žygyje kviečiame registruotis tel. nr. 8 389 48341, 8 616 24713, 8 616 86143, 8 389 61611, 8 389 61620, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..
Daugiau informacijos apie žygį – www.BaltijosKelias30.Lt

reklama baltija 4 R 2

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information