manoutena logo

MEDALIŲ GAUSA IŠ XI-ŲJŲ LIETUVOS SENIŪNIJŲ SPORTO ŽAIDYNIŲ

20180915 162628 CustomJonavoje vyko XI-ųjų Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finalinės varžybos. Finalinėse varžybose, įveikę zoninių varžybų atranką, dalyvavo 54 savivaldybių ir 123 seniūnijų komandos. Utenos rajono savivaldybę finalinėse varžybose atstovavo visų sporto šakų atstovai, iškovoję teisę zoninėse varžybose. Utenos rajono delegaciją sudarė per 60 sportininkų, kurie atstovavo Utenos miesto, Utenos, Leliūnų ir Kuktiškių seniūnijas.

Puikiai finalinėse varžybose sekėsi uteniškiams, kurie net 6 sporto šakose (viso 11) tapo žaidynių prizininkais ir apdovanoti medaliais bei taurėmis.

Žaidynių čempionais tapo Utenos seniūnijos smiginio mėgėjai (Gintaras Trimonis, Arvydas Dragūnas, Laima Zabarauskaitė). Antrąsias vietas iškovojo Utenos miesto seniūnijos krepšininkai (vyrai), stalo tenisininkai, šachmatininkai, šaškių mėgėjai ir pirmą kartą ant žaidynių pakylos atsistojo Utenos futbolininkai, iškovoję antrąją vietą ir tik finale nusileidę Panevėžio miesto futbolininkams. Ketvirtos buvo Utenos miesto moterų krepšinio komanda ir tinklininkai.

Bendroje įskaitoje Utenos miesto seniūnija iškovojo pirmąją vietą, o tarp savivaldybių uteniškiai buvo antri, nežymiai (9 taškai) nusileidę Klaipėdos atstovams.

Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės- didžiausias masiško sporto sisteminis renginys, apimantis plačiausią šalies geografiją. Žaidynių tikslas- pasiekti, kad šalies gyventojai organizuotai ir sistemingai sportuotų gyvenamosiose vietose. Pagrindinis uždavinys- skatinti sporto visiems plėtrą šalies regionuose, puoselėti kūno kultūrą ir mėgėjų sportą, didinti gyventojų fizinį aktyvumą.

Dėkojame visiems sportininkams, komandų vadovams, seniūnams už puikų Utenos rajono savivaldybės sportininkų pasirodymą finalinėse Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių varžybose.