SEB bankas Utenoje kuria 20 naujų darbo vietų

sebUtenos rajono savivaldybę pasiekė gera žinia: SEB bankas Utenoje šiemet planuoja sukurti dvi dešimtis papildomų darbo vietų. Naujieji darbuotojai prisijungs prie Konsultacijų centro padalinio, įsikūrusio Utenos klientų aptarnavimo skyriaus patalpose. Naujos darbo vietos šiuo metu yra įrenginėjamos bei jau pradėta darbuotojų atranka.

Kaip sakė SEB banko valdybos narys, Mažmeninės bankininkystės tarnybos direktorius Vaidas Žagūnis, Konsultacijų centras tampa svarbiu banko padaliniu, nes vis daugiau klientų pageidauja finansinius klausimus spręsti nevykdami į banko skyrių. „Į šį padalinį mes žiūrime kaip į kompetencijų centrą, nes čia dirbantys specialistai padeda išspręsti ne tik neatidėliotinus klausimus (užblokuoja kliento pamestą kortelę), bet ir konsultuoja įvairiais finansiniais klausimais. Žinoma, reikiamos žinios yra kaupiamos palaipsniui, todėl mes pirmiausia ieškome tokių darbuotojų, kurie yra empatiški, moka klausytis žmonių ir siekia mokytis", – kalbėjo direktorius. Šiuo metu Konsultacijų centrai yra įkurti Vilniuje ir Alytuje, juose iš viso dirba daugiau nei 120 specialistų.


SEB banke Utenoje yra laukiami ir didelės darbo patirties dar nespėję sukaupti, tačiau motyvuoti kandidatai, ir mokslus bebaigiantys studentai. Pageidaujama, kad kandidatai mokėtų anglų ir (arba) rusų kalbas, turėtų aukštesnįjį, aukštąjį išsilavinimą arba studijuotų paskutiniuose kursuose. Būsimiems Konsultacijų centro Utenoje darbuotojams su klientais reikės bendrauti telefonu ir „Skype" programėle, taip pat atsakyti į el. laiškus ir interneto banko užklausas, bendrauti „Facebook" paskyroje.


Pasak Vaido Žagūnio, SEB bankas šių metų rinkimuose „Geidžiamiausias darbdavys" vėl buvo pripažintas vienu geriausių darbdavių finansų sektoriuje. „Darbuotojams mes siūlome ne tik konkurencingą atlyginimą, bet taip pat visi bent tris mėnesius banke išdirbę darbuotojai yra apdraudžiami papildomu sveikatos draudimu, išdirbusiems bent metus papildomai kaupiama pensija trečios pakopos pensijų fonde, suteikiamos papildomos atostogų dienos. Be to, nuo šių metų liepos mėnesio visiems SEB darbuotojams kasmet bus papildomai suteikiama viena mokama laisva diena asmeniniams tikslams ir viena mokama diena savanoriškam darbui," – pabrėžė banko atstovas.


Norinčių tapti Konsultacijų centro Utenoje darbuotojais gyvenimo aprašymų ir motyvacinių laiškų bankas laukia iki š. m. liepos 30 dienos.


Daugiau informacijos rasite: https://sebse.easycruit.com/intranet/seblt/vacancy/2328103/106675?iso=lt

seb

Komentuoti


Dienos informacija


Dienos vardadieniai:

Savaitės populiariausi

PAROS ĮVYKIŲ (2019-10-14) SUVESTINĖ
15 Spa 2019 16:45 - Super UserPAROS ĮVYKIŲ (2019-10-14) SUVESTINĖ

Transporto priemonių vairavimas, kai vairuoja neb [ ... ]

Plačiau
PAROS ĮVYKIŲ (2019-10-15) SUVESTINĖ
16 Spa 2019 07:09 - Super UserPAROS ĮVYKIŲ (2019-10-15) SUVESTINĖ

Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos s [ ... ]

Plačiau
Šeštoji „Auksinė krivūlė“ – už pasiekimus švietimo...
16 Spa 2019 10:46 - Super UserŠeštoji „Auksinė krivūlė“ – už pasiekimus švietimo srityje

Spalio 11-ąją, minint Vietos savivaldos dieną,  [ ... ]

Plačiau

Apklausa

Kaip vertinate maitinimo paslaugą ligoniams Utenos ligoninėje?

PRISIJUNGIMAS / REGISTRACIJA

Naujausi skelbimai

superkame automobilius
( / Transporto priemonės)

superkame automobilius
10-07-2019

Parduodama sodyba Utenos r.
( / Nekilnojamasis turtas)

Parduodama sodyba Utenos r.
08-24-2019

VANDENS ŠULINIŲ VALYMAS Tel.864385273
( / Darbas, paslaugos)

noimage
08-06-2019

Kultivatorius
( / Kita)

Kultivatorius
05-26-2019

kurmiai kurkliai naikinti
( / Kita)

noimage
05-02-2019

klausos aparatai ir kita medicina
( / Kita)

noimage
05-02-2019

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information