GIMNAZIJAS ŠIEMET BAIGĖ AŠTUONIOLIKA ŠIMTUKININKŲ

2019 07 16 simtukininkaiUtena šiemet gali didžiuotis net aštuoniolika rajono gimnazijas baigusių abiturientų, kurie už valstybinius brandos egzaminus gavo aukščiausius įvertinimus – šimtukus (pernai tokių buvo 23). Šia proga šiandien Utenos rajono savivaldybės administracijoje rinkosi šimtukais valstybinės brandos egzaminus išlaikę abiturientai, kuriems surengta pagerbimo šventė. Jos metu šimtukininkams įteiktos atminimo dovanos ir padėkos už labai gerą mokymąsi ir puikius valstybinių brandos egzaminų rezultatus.

Net du šimtukus už puikiai išlaikytus informacinių technologijų ir matematikos egzaminų rezultatus gavo Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos abiturientas Deividas Simanavičius. Šimtu balų už matematikos egzamino rezultatus įvertintas Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos abiturientas Juozapas Venslova.

Dešimt rajono abiturientų šiemet džiaugiasi pelnę šimtukus iš valstybinio anglų kalbos egzamino. Tai Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos abiturientai Matas Beinoras, Aistė Kiaušaitė, Gediminas Kripas, Gabija Nosovaitė, Marius Simonavičius, Emilis Šerys, Karolis Trinkūnas, Evita Valiaugaitė ir Dominykas Veclova. Aukščiausią įvertinimą už puikias anglų kalbos žinias gavo ir Utenos Dauniškio gimnazijos abiturientės Silvija Žukaitė ir Monika Juodgalvytė bei Utenos rajono Užpalių gimnazijos abiturientė Elzė Šližytė.
Šimtukus už puikius informacinių technologijų egzamino rezultatus pelnė Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos abiturientai Matas Damidavičius ir Karolis Kraujelis. Šimtukininkų gretas papildė Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos abiturientė Greta Bagočiūnaitė ir tos pačios gimnazijos mokinė Akvilė Latožaitė, geriausia rajone išlaikiusios lietuvių kalbos ir literatūros egzaminą.

Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, sveikindamas šimtukininkus, linkėjo jiems, kad šimtukai abiturientams padėtų realizuoti savo galimybes klojant gražaus būsimojo gyvenimo pamatus. Šventės dalyvius sveikino ir jų pasiektais rezultatais džiaugėsi l. e. Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų vedėjo pareigas Alvydas Gražys. Šventėje dalyvavo ir kai kurių abiturientų mamos.

2019 07 16 simtukininkai

Komentuoti


Dienos informacija


Dienos vardadieniai:

Savaitės populiariausi

PAROS ĮVYKIŲ (2019-10-14) SUVESTINĖ
15 Spa 2019 16:45 - Super UserPAROS ĮVYKIŲ (2019-10-14) SUVESTINĖ

Transporto priemonių vairavimas, kai vairuoja neb [ ... ]

Plačiau
PAROS ĮVYKIŲ (2019-10-15) SUVESTINĖ
16 Spa 2019 07:09 - Super UserPAROS ĮVYKIŲ (2019-10-15) SUVESTINĖ

Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos s [ ... ]

Plačiau
Šeštoji „Auksinė krivūlė“ – už pasiekimus švietimo...
16 Spa 2019 10:46 - Super UserŠeštoji „Auksinė krivūlė“ – už pasiekimus švietimo srityje

Spalio 11-ąją, minint Vietos savivaldos dieną,  [ ... ]

Plačiau

Apklausa

Kaip vertinate maitinimo paslaugą ligoniams Utenos ligoninėje?

PRISIJUNGIMAS / REGISTRACIJA

Naujausi skelbimai

superkame automobilius
( / Transporto priemonės)

superkame automobilius
10-07-2019

Parduodama sodyba Utenos r.
( / Nekilnojamasis turtas)

Parduodama sodyba Utenos r.
08-24-2019

VANDENS ŠULINIŲ VALYMAS Tel.864385273
( / Darbas, paslaugos)

noimage
08-06-2019

Kultivatorius
( / Kita)

Kultivatorius
05-26-2019

kurmiai kurkliai naikinti
( / Kita)

noimage
05-02-2019

klausos aparatai ir kita medicina
( / Kita)

noimage
05-02-2019

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information