Susitikimas su Verslo moterų tinklo atstovėmis

2022 06 21 panevezioUtenos rajono savivaldybėje lankėsi ir su savivaldybės meru Alvydu Katinu susitiko Panevėžio pramonės, prekybos ir amatų rūmų (PPAR) Verslo moterų tinklo (VMT) atstovės: Panevėžio Verslo moterų tinklo prezidentė Santa Vaškevičienė ir tarybos narės Rasa Papinigienė, Genė Pučinskienė, Rima Aleliūnienė. Susitikime taip pat dalyvavo Utenos verslininkės VšĮ RL GYM direktorė Edita Narkutė-Leipuvienė, UAB Rokiškio pieno gamybos ir administracijos direktorė Ligita Trumpaitė-Lumpickienė bei Panevėžio PPAR Utenos filialo direktorius Jurgis Dumbrava.


„Dėkojame direktoriui Jurgiui Dumbravai, padėjusiam suburti Utenos ir Panevėžio verslininkes, pakvietusiam susipažinti bei padiskutuoti apie galimybes augti, bendradarbiauti, dalintis patirtimi, – sakė VMT prezidentė S. Vaškevičienė. – Džiaugiamės, kad Verslo moterų tinklo plečiasi, kad prie jo prisijungė ir verslo moterys iš Utenos.“


Panevėžio PPAR Verslo moterų tinklo dalimi tapo UAB SDG Utenos skyriaus direktorė Gražina Adamonienė, MB Teisinis auditas direktorė Žydrūnė Šalkauskienė, jau minėtos E. Narkutė-Leipuvienė bei L. Trumpaitė-Lumpickienė.


Susitikime su meru buvo aptarta VMT plėtra, bendradarbiavimo skatinimas ir platesnės verslo atstovių bendradarbiavimo galimybės bei kiti klausimai. Po susitikimo Santa Vaškevičienė sakė, kad džiaugiasi užsimezgusiu konstruktyviu dialogu grįstu bendradarbiavimu su Utenos rajono savivaldybe, suteikta galimybe sėkmingai spręsti su verslu susijusius klausimus bei Utenos verslininkių palaikymu.


Verslo moterų tinklo prezidentei bei kitoms VMT narėms Alvydas Katinas įteikė Utenos rajono savivaldybės simbolį – Laimės ženkliuką.

Informaciją parengė: Atstovė ryšiams su visuomene Lolita Kaminskienė

2022 06 21 panevezio

 
 
Komentuoti


Dienos informacija


Dienos vardadieniai:

PRISIJUNGIMAS / REGISTRACIJA

Apklausa

Ar laukiate vasaros?

Naujausi skelbimai

Vandens šulinių valymas Tel.864385273
( / Darbas, paslaugos)

noimage
07-05-2022

Parduodu Motorolerį
( / Kita)

Parduodu Motorolerį
07-05-2022

Parduodu mišką išsikirtimui
( / Nekilnojamasis turtas)

Parduodu mišką išsikirtimui
07-03-2022

Vėdinimo sistemos projektavimas, įrengimas
( / Darbas, paslaugos)

Vėdinimo sistemos projektavimas, įrengimas
06-29-2022

Elektros variklių remontas
( / Darbas, paslaugos)

Elektros variklių remontas
06-28-2022

Traktorių, kombainų, žemės ūkio technikos padangos
( / Transporto priemonės)

Traktorių, kombainų, žemės ūkio technikos padangos
06-23-2022

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information