Ūkininkai lankėsi parodoje „Ką pasėsi...2022“

Spausdinti

2022 04 04 ukininkaiBalandžio 1 d. Utenos rajono ūkininkai ir Kaimo ir bendruomenių reikalų skyriaus specialistai dalyvavo viename svarbiausių žemės ūkio renginių, tarptautinėje didžiausioje Baltijos šalyse parodoje „Ką pasėsi...2022“.


Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje vykęs renginys lankytojus stebino unikaliais eksponatais ir inovacijomis. Parodoje buvo pristatyta moderniausia žemės ūkio technika, sandėliavimo įranga, produktai gyvulininkystei ir paukštininkystei, skaitmeninės technologijos žemės ūkiui, atsinaujinančios energijos diegimo galimybės, sėklos, augalų apsaugos priemonės, trąšos ir daugelis kitų gaminių bei paslaugų.


Lankytojų laukė ne tik įdomios ekspozicijos, bet ir turininga šviečiamoji programa, kurią sudarė daugiau kaip 40 seminarų tvaraus ūkininkavimo sprendimus, socialines inovacijas, paramos priemones kaimo plėtrai ir žemės ūkiui, mokslo ir verslo bendradarbiavimo galimybes.
Ūkininkai ir Kaimo ir bendruomenių reikalų skyriaus specialistai renginyje susipažino su pažangiausiais ir inovatyviausiais žemės ūkio sprendimais, kuriuos pristatė įvairūs mokslo ir verslo subjektai, lankėsi tradicinėje ypač populiarioje sodinukų ir amatų mugėje.

Informaciją parengė: Atstovė ryšiams su visuomene Lolita Kaminskienė

2022 04 04 ukininkai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information