„Pasakai“ – 40

2022 04 01 pasakaUtenos vaikų lopšelis-darželis „Pasaka“ paminėjo 40-ies metų sukaktį. Pasaka į „Pasaką“ atėjo balandžio 1 d. Ir tikrai neapgavo, o atėjo su muzika, šokiais, dovanomis ir ... Kake Make. Pastaroji į gimtadienį, kuris vyko kieme, sukvietė daugybę svečių: ir nykštukus, ir vabaliukus, ir klounus, ir savo draugus turistus, ir dinozauriukus – beveik visus pasakų herojus. Buvo ir kitokių svečių, ne iš pasakų, bet ypač lauktų. Gimtadienio proga „Pasakos“ bendruomenę sveikino Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistė Justė Rudokienė, Utenos švietimo centro direktorė Vitalija Bujanauskienė, kaimyninių mokyklų vadovai, Utenos rajono švietimo įstaigų vadovų tarybos ir darželio tėvų atstovės.


Sveikindamas darželio bendruomenę, Utenos rajono savivaldybės meras direktorei Daliai Bislienei įteikė išskirtinę dovaną – čekį su skaičiais – 7000 Eur. Tokia finansinė dovana yra skirta „Pasakai“ jubiliejaus proga.
Po linksmybių ir gražių linkėjimų – būtinas dalykas gimtadienyje – tortas. Nuėmus didelio, spalvingo torto „kepurę“, jo viduje buvo rasta daug daug skanių gabaliukų, kurie buvo išdalinti visiems gimtadienio svečiams. Torto dalybas lydėjo muzika, šokiai ir muilo burbulai, užpildę visą darželio kiemą.

Informaciją parengė: Atstovė ryšiams su visuomene Lolita Kaminskienė.

2022 04 01 pasaka

Komentuoti


Dienos informacija


Dienos vardadieniai:

PRISIJUNGIMAS / REGISTRACIJA

Apklausa

Ar laukiate vasaros?

Naujausi skelbimai

Vandens šulinių valymas Tel.864385273
( / Darbas, paslaugos)

noimage
07-05-2022

Parduodu Motorolerį
( / Kita)

Parduodu Motorolerį
07-05-2022

Parduodu mišką išsikirtimui
( / Nekilnojamasis turtas)

Parduodu mišką išsikirtimui
07-03-2022

Vėdinimo sistemos projektavimas, įrengimas
( / Darbas, paslaugos)

Vėdinimo sistemos projektavimas, įrengimas
06-29-2022

Elektros variklių remontas
( / Darbas, paslaugos)

Elektros variklių remontas
06-28-2022

Traktorių, kombainų, žemės ūkio technikos padangos
( / Transporto priemonės)

Traktorių, kombainų, žemės ūkio technikos padangos
06-23-2022

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information