manoutena logo

UTENOS RAJONO SENIŪNIJŲ SPORTO ŽAIDYNES LYDĖJO GAUSYBĖ PERGALIŲ IR GEROS EMOCIJOS

IMG 15332017 metų Utenos rajono seniūnijų sporto žaidynės tradiciškai užsibaigė krepšinio varžybomis. Moterų krepšinio varžybose 3x3 nugalėjo Leliūnų seniūnijos komanda, kurią sudarė Irma Maigienė, Greta Tarpanauskaitė, Monika Viburytė, Regina Žvirblienė, antros buvo Utenos seniūnijos, trečios Tauragnų seniūnijos krepšininkės.

Veteranų varžybose atkaklią kovą tarp septynių komandų laimėjo užpaliečiai Mindaugas Didžgalvis, Dalius Neliupšis, Paulius Tarvydas, Tomas Leika, aplenkę Leliūnų seniūnijos ir Kuktiškių seniūnijos veteranus. Vyrų tarpe 2017 metų krepšinio varžybų nugalėtojais tapo Utenos seniūnijos sportininkai Ernestas Leipus, Šarūnas Veteikis, Artūras Vilkas, Rytis Puodžiukas, antri liko Leliūnų, treti Užpalių krašto krepšininkai.

Seniūnių dvikovės varžybose nugalėjo Kuktiškių seniūnė Gražina Bivainienė, antra vieta skirta Daugailių seniūnei Giedrei Eimutienei, trečioji vieta – Leliūnų seniūnei Linai Petronienei. Seniūnų varžybose nugalėjo Sudeikių seniūnas Virginijus Gaižauskas, antroji vieta skirta Tauragnų seniūnui Alvydui Danauskui, trečia vieta džiaugėsi Užpalių seniūnas Eugenijus Keraminas.

Susumavus žaidynių rezultatus paaiškėjo lyderiai. 2017 m. Utenos seniūnijų sporto žaidynių kompleksinėje įskaitoje nugalėjo Leliūnų seniūnija, surinkusi 76 taškus (seniūnė Lina Petronienė, sporto organizatorius Vytautas Kirka). Antrieji- Utenos seniūnijos atstovai, surinkę 66 taškus (seniūnas Saulius Gaižauskas, sporto organizatorius Giedrius Mikšys), trečia vieta žaidynėse skirta Užpalių seniūnijai, surinkusiai 57 taškus (seniūnas Eugenijus Keraminas, sporto organizatorius Remigijus Maniušis). Žaidynių nugalėtojai apdovanoti Utenos rajono savivaldybės administracijos komandiniais prizais bei Utenos rajono mero Alvydo Katino diplomais ir padėkomis.