LYDERYSTĖS ĮGŪDŽIŲ MOKYMAI „Z LYDERIŲ LAIKAS“

Spausdinti

62423422Birželio 12–13 dienomis, Dubingiuose, poilsio namuose „Auksinė giria", 24 pirmų ir antrų klasių seniūnai iš Utenos rajono gimnazijų dalyvavo lyderystės įgūdžių stiprinimo mokymuose pagal Utenos Dauniškio gimnazijos mokinių tarybos projektą „Z lyderių laikas", kurį finansavo Utenos rajono savivaldybė. Dvi dienas vaikai mokėsi lyderystės, akis į akį susidūrė su savo baimėmis, nepasitikėjimu, priėmė visus gamtos ir žmogaus jiems siųstus iššūkius, įveikė visas kliūtis, grįžo dvasiškai ir fiziškai stipresni, visapusiškai užaugę.

Keletas vaikų atsiliepimų apie įvykusius lyderystės mokymus:
„Ši stovykla man paliko pačius nuostabiausius prisiminimus, iššūkius, kurių tikriausiai nebūčiau įveikus gyvenime. Atvykti į šią stovyklą buvo vienas iš geriausių dalykų gyvenime", – Kamilė Ginaitytė, Dauniškio gimnazija.
„Šioje stovykloje pajutau, kas yra ramybė ir ką reiškia bandyti tol, kol pavyks. Stovyklos vadovai buvo geriausi draugai, mokytojai. Niekada per dvi dienas nebuvau mačiusi tiek daug šypsenų ir tokių motyvuotų žmonių aplink save. Be galo džiaugiuosi, kad sutikau čia atvykti, įgijau daug patirties, ėmiau dar labiau pasitikėti savimi, kitais. Supratau, kad nieko nėra neįmanomo", – Guoda, Adolfo Šapokos gimnazija.

„Iš tikrųjų nesitikėjau, kad bus taip gerai. Galvojau – bus eiliniai mokymai. Patiko tai, kad buvome gamtoje ir be telefonų. Turėjome laiko pamąstyti apie tam tikrus dalykus ir pailsėti. Labai patiko patirti jausmą, kai brendi per purvą. Labai patiko eiti į žygį, nes tokie dalykai mane traukia. Patiko pirmą kartą eiti per pelkę. Iš kiekvienos veiklos kažką sužinojau ir išmokau. Antrą kartą sugrįžti čia TIKRAI norėčiau!", – Aistė, Saulės gimnazija.


„Šie mokymai man davė daug naujų potyrių. Tai man padėjo išeiti iš komforto zonos ir labiau pažinti save. Supratau, kad dalykai, kurie man atrodė neįmanomi, yra įveikiami, jeigu tiki savimi ir jauti palaikymą iš aplinkinių. Šios dienos man padėjo atrasti kitą savo pusę, kurią stengsiuosi tobulinti", – Samanta Sidabraitė, Užpalių gimnazija.


„Mokymų formato tikėjausi visai kitokio, tad tik atvažiavusi supratau, koks jis iš tiesų yra, nelabai suvokiau į ką įsivėliau. Niekada negalvojau, kad šliaušiu purvu, klamposiu pelkėse. Aš sugebėjau, viską įveikiau! Parsivešiu begalinę patirtį, nuotykius. Negalvojau, kad taip patiks. Tikrai kartočiau!", – teigė Urtė iš Adolfo Šapokos gimnazijos.

62423422

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information