APLINKOSAUGININKAI ĮGYVENDINO JAUNUOLIO SVAJONĘ

Spausdinti

meskeredovanuUtenos regiono aplinkos apsaugos departamentas tai pat mielai prisidėjo prie visoje Lietuvoje organizuojamo projekto „Vaikų svajonės“.

Kalėdos - susitelkimo, bendrumo, draugystės ir svarbiausia gerumo šventė. Kalėdinis laikotarpis apgaubia mus jau nuo pirmųjų gruodžio dienų. Utenos regiono aplinkos apsaugos departamentas pirmą, tačiau tikrai ne paskutinį, kartą prisijungė prie visoje Lietuvoje organizuojamo projekto „Vaikų svajonės“. Nelikti abejingais bei dovanoti džiaugsmą kitiems yra kiekvieno iš mūsų pareiga.

Pareigūnai nusprendė įgyvendinti Vyžuonų miestelyje gyvenančio septyniolikmečio Raimundo svajonę turėti meškerę. Prie pareigūnų iniciatyvos pagal galimybes tai pat prisidėjo ir J. Trinkūno IĮ žvejybos parduotuvė bei LMŽD Utenos skyrius.

Ačiū visiems kolegoms, mielai prisidėjusiems prie Raimundo svajonės išpildymo. O žvejui linkime nei žvyno, nei uodegos. Tikimės, kad ši dovana dar labiau paskatins jaunuolio meilę gamtai ir išmokys su ja elgtis atsakingai.

meskeredovanu

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information