Ataskaitinis mokinių savivaldų forumas

Spausdinti

2022 03 JRT Vasaros forumeUtenos miesto ir rajono mokyklų moksleivių balso skleidėjai – mokinių savivaldų atstovai – 2022 m. kovo 25 dieną rinkosi į  pavasarinį Ataskaitinį mokinių savivaldų forumą. Lietuvos moksleivių sąjungos padalinio – Utenos mokinių savivaldų informavimo centro (toliau – UMSIC) organizuojamą pavasario Ataskaitinį mokinių savivaldų forumą, susirinkę Utenos moksleiviai susipažino su padalinio pusmečio veiklos rezultatais, diskutavo, kėlė kompetencijas, užtikrinančias kokybišką ir veiksnų atstovavimą mokiniams savo mokyklose ir už jų ribų.

Utenos padalinio pirmininkė Elinga Trumpaitė jam vadovauti pradėjo nuo 2021-ųjų metų rudens Rinkiminio mokinių savivaldų forumo, kuris vyko rugsėjo 10 dieną. Pristatinėdama pusmečio ataskaitą, Eliga džiaugėsi LMS Utenos MSIC išlaikytais glaudžiais ryšiais ir bendradarbiavimu su vienijamomis miesto bei rajono mokinių savivaldų komandomis. Padalinio pirmininkė kaip vieną didžiausių išūkių, laukiančių šiais metais, įvardijo Nacionalinį Lietuvos moksleivių sąjungos Vasaros forumą, kuris vyks Utenoje. Į forumą planuojama kviesti apie 150 organizacijos savanorių iš visos Lietuvos.

Informaciją parengė: Jaunimo reikalų koordinatorė Gerda Kvaselienė

2022 03 JRT Vasaros forume

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information