Šeimos kortelės komanda aplsilankė Užpaliuose

Spausdinti

uzpaliai1Šeimos kortelės komanda pradėjo kelionę po Lietuvos miestus bei miestelius, kad supažindintų žmones su šeimos kortelės galimybėm, atsakytų į visus jų klausimus bei atrastų naujų partnerių.

Sekmadienį (rugsėjo 08 d.) Užpalių miestelyje vyko šventė, Utenos miesto iškyla, į kurią atvyko žiūrovai iš visos Lietuvos. Šventės metu buvo pristatyta Šeimos kortelė visiems šventės dalyviams. Nuo mažo iki seno su džiaugsmu suko Laimės ratą ir džiaugėsi laimėtais prizais, kuriuos įsteigė Šeimos kortelės partneriai (Optikos pasaulis, Armyday, Eurobiuras, Afficeday, Mediacijos ir teisinių paslaugų centras, Maxima). Atvykusieji ir pateikusieji jau gautą savo šeimos kortelę, buvo smarkiai nustebinti, nes čia ir dabar pajuto kortelės naudą – kiekvienas šeimos narys, įrašytas į kortelę buvo vaišinamas kareiviška grikių koše. Tokių šeimų buvo virš dvidešimties, o tie, kas dar neturėjo, po šventės tikrai nutarė užsisakyti.


Smagu ir tai, jog labai aktyviai savo pasiūlymus ir pastebėjimus žėrė vietinės šeimos. Viena mama net pateikė sąrašą įmonių, kuriose norėtų, jog galiotų šeimos kortelė. Tikimės, kad po šio savaitgalio, ne tik Užpalių, bet ir visos Utenos raj. Gausios bei neįgalius vaikus auginančios šeimos aktyviai registruosis kortelės pateikimui, o įmonės jungsis į partnerių gretas.


Šeimos kortelė galioja nuo rugsėjo 1-osios, ir ja naudotis gali gausios, bei neįgalius vaikus auginančios šeimos. Kortelę užsakyti labia paprasta, tereikia užsukti į internetinį puslapį www.seimos-kortele.lt.

uzpaliai1

uzpaliai2

uzpaliai3

uzpaliai4

 

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information