Savo atostogoms pasiruoškite be didelio streso

msg 29202 0 87135800 1565886283 thumbKiekvienas į kelionę besiruošiantis žmogus jaučia nemenką jaudulį. Tokius pojūčius sukelia laukimas ir žinojimas, kad neilgai trukus galėsime pailsėti, atsigauti ir patirti daug nepamirštamų akimirkų. Tačiau neretai žmonės pernelyg ilgai skraido padebesiais, todėl neilgai trukus supranta, kad iki kelionės liko vos kelios dienos, o jie vis dar nėra jai tinkamai pasiruošę. Todėl jei jūs norite išvengti tokio didelio streso, įtampos ir nerimo, kuris neabejotinai jus aplankys, jei jūs savo būsimai kelionei pradėsite ruoštis paskutinę minutę, turėtumėte pasinaudoti keliais praktiškais patarimais.

• Pasirūpinkite patogiu kelioniniu krepšiu arba lagaminu. Labai svarbu, kad jūs iš anksto pasirūpintumėte kelioniniu krepšiu (arba lagaminu), kuriame sutalpintumėte savo atostogoms reikalingus daiktus. Jei jūs vykstate į pažintinę kelionę, tuomet būtų optimaliausia pasirinkti labai patogų ir kompaktišką kelioninį krepšį, kuris neužimtų daug vietos ir būtų kuo lengvesnis.


• Pasiimkite tik tai, ko jums iš tikrųjų prireiks. Kuo mažesnį kelioninį krepšį įsigysite, tuo mažiau daiktų su savimi galėsite pasiimti. Tačiau nemanykite, kad tai yra problema. Priešingai – mažesnis kelioninis krepšys yra didžiulis privalumas. Kuo mažiau daiktų pasiimsite, tuo mažiau save apkrausite. Jūsų kelionė turi būti kuo sklandesnė ir patogesnė. Jei jūs su savimi pasiimsite daugybę daiktų, galite būti tikri, kad dalies jų tikrai nepanaudosite ir taip pat save tik apsunkinsite, nes jūs tiesiog tarnausite savo kelioniniam bagažui.


• Turėkite visus svarbiausius dokumentus. Prieš kelionę patikrinkite ar turite visus dokumentus, kurių jums reikės kelionėje. Tarp jų neabejotinai turėtų būti jūsų pasas (ir/arba asmens tapatybės kortelė), lėktuvų bilietai, asmens dokumentų kopijos, draudimas ir kt. Net jei esate tikri, kad visą tai jau įsidėjote į savo bagažą, prieš keldami koją už savo namų slenksčio, dar kartą visą tai patikrinkite.


• Nepamirškite savo išmaniojo telefono. Manėte, kad geriausios kelionės yra tos, kuriose nėra jokių moderniųjų technologijų? Jei taip, akivaizdu, jog vadovavotės populiariu mitu. Jei savo kelionėje neturėsite išmaniojo telefono ar bet kurio kito šiuolaikinio išmaniojo prietaiso, keliauti jums bus gerokai sudėtingiau. Taip pat nepamirškite, kad išmanusis telefonas jums suteiks ir gerokai daugiau saugumo.


• Muziejų ir kitų lankytinų vietų bilietus užsisakykite iš anksto. Jei norite išvengti savo kelionės laiko švaistymo, tuomet bilietus į muziejus ir kitas turistines vietas, kurias norėsite aplankyti savo atostogų metu, įsigykite iš anksto. Tai padaryti galite internetu. Tokiu atveju atostogaudami neabejotinai džiaugsitės, kad iš anksto pasirūpinote bilietais ir jums netenka laukti ilgose turistų eilėse.


• Su savimi turėkite ne tik banko korteles, tačiau ir grynųjų pinigų. Tai yra labai svarbi taisyklė, kurios neturėtų ignoruoti nei vieni keliautojai. Net jei jūs leidžiatės į kelionę po civilizuotą ir technologiškai pažangią užsienio šalį, tai tikrai nėra priežastis su savimi neturėti grynųjų pinigų.


Daugiau: https://skrendam24.lt/

msg 29202 0 87135800 1565886283 thumb

Komentuoti


Dienos informacija


Dienos vardadieniai:

Savaitės populiariausi

2019 M. ANTRĄJĮ PUSMETĮ VALSTYBĖS BIUDŽETO ASIGNAV...
12 Lap 2019 17:56 - Super User2019 M. ANTRĄJĮ PUSMETĮ VALSTYBĖS BIUDŽETO ASIGNAVIMUS GAUS 10 POLITINIŲ PARTIJŲ

Šių metų antrajam pusmečiui partijos, at [ ... ]

Plačiau
VYKO CIVILINĖS SAUGOS MOKYMAI
08 Lap 2019 14:26 - Super UserVYKO CIVILINĖS SAUGOS MOKYMAI

Spalio ir lapkričio mėnesių sandūroje Utenos r [ ... ]

Plačiau
Sutartis užtvirtino jau anksčiau užsimezgusį bendr...
08 Lap 2019 14:25 - Super UserSutartis užtvirtino jau anksčiau užsimezgusį bendradarbiavimą

Utenos rajono savivaldybė jau yra pasiraši [ ... ]

Plačiau

Apklausa

Kaip vertinate maitinimo paslaugą ligoniams Utenos ligoninėje?

PRISIJUNGIMAS / REGISTRACIJA

Naujausi skelbimai

Bulvės
( / Buitis)

Bulvės
10-23-2019

superkame automobilius
( / Transporto priemonės)

superkame automobilius
10-07-2019

Parduodama sodyba Utenos r.
( / Nekilnojamasis turtas)

Parduodama sodyba Utenos r.
08-24-2019

VANDENS ŠULINIŲ VALYMAS Tel.864385273
( / Darbas, paslaugos)

noimage
08-06-2019

Kultivatorius
( / Kita)

Kultivatorius
05-26-2019

kurmiai kurkliai naikinti
( / Kita)

noimage
05-02-2019

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information