Pagaliau Dauniškio ežerą skros irklentės, plauks vandens dviračiai

Spausdinti

valtisVandens pramogų pasiilgę uteniškiai netrukus savo laisvalaikį galės paįvairinti Dauniškio ežere. Utenos kultūros centras (toliau – Centras) įsigijo keturis keturviečius dviračius ir keturias irklentes, kurios kainavo per 5 tūkst. eurų. Norintieji galės išbandyti irklinę valtį, kuriomis Dauniškio ežere buvo labai populiaru plaukioti prieškario Lietuvoje.

„Viena Centro funkcijų yra laisvalaikio ir pramogų organizavimas. Manau, kad žmonėms patiks pramoginiai pasiplaukiojimai, – sakė Centro direktorius Erikas Druskinas. – Verslo mes iš to tikrai nežadame daryti, nes į mūsų miestą užsuka per mažai turistų."


Pasiplaukiojimas ežere irklente ar vandens dviračiu kainuos 5 eurus už valandą, už pusę valandos teks mokėti 3 eurus. Jei viskas pavyks kaip planuota, paplaukioti laivais Dauniškio ežere bus galima jau per Jonines. Prieš išbandydami vandens pramogas, miestelėnai ir jų svečiai privalės apsirengti gelbėjimosi liemenę, laikytis kitų saugaus elgesio vandenyje taisyklių. Jei orai mus lepins ir rudenį, vandens pramogų sezonas tęsis iki spalio mėnesio.
Centras planuoja įsigyti ir batutų. Šia pramoga uteniškiai paprastai gali pasimėgauti tik per šventes.

valtis

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information