KAIP NEPASIMESTI IR NEAPSIGAUTI RENKANTIS INTERNETO PLANĄ SAVO NAMAMS?

internetoJeigu internetas yra ir Jūsų gyvenimo dalis – tokiu atveju labai svarbu pasirinkti tinkamiausią paslaugos tiekėją bei konkretų jo siūlomą planą, kad kiekvieną dieną naudojamas ryšys būtų be jokių trukdžių, atsisiuntimo ir parsisiuntimo greitis patenkintų šiuolaikinio žmogaus poreikius, o kaina nebūtų labai didelė.


Renkantis interneto planą savo namams teks palyginti kelis esminius niuansus, kurie dažnai nulemia gaunamų paslaugų kokybę. Interneto svetainėje rasite visą reikalingą info, kuri padės greičiau rasti tinkamiausią planą. Papildomai šiame straipsnyje atskleisime pagrindinius niuansus, kuriuos turi žinoti kiekvienas ieškantis paslaugų.


Interneto planas – TV
Kadangi šiais laikais daugelis žmonių mėgaujasi ne tik interneto, tačiau ir televizijos paslaugomis – verta iš to paties tiekėjo užsisakyti šias abi paslaugas, kadangi tai kainuos pigiau (nei užsisakant abi paslaugas atskirai), juolab, dažniausiai sistemos prijungimas vykdomas vienu kartu, tad greičiau gausite visas reikalingas komunikacijas.


Žinoma, net ir pigiau kainuojantis interneto + TV paslaugų paketas jums neapsimokės, jeigu retai žiūrite TV, dažniausiai peržiūrite tik norimų laidų pakartojimas. Tuomet puikiai užteks tik interneto paslaugų, kadangi ne viena televizija jau parodytas laidas talpina į savo grojaraščius. Žinoma, kokybiškoms peržiūroms reikalingas greitas internetas.


Interneto tipas. Koks labiausiai tinka Jums?
Renkantis planą taip pat reikia nepamiršti įvertinti galimus interneto tipus. Juos apriboja ne tik žmogaus poreikiai, tačiau net ir gyvenamoji vieta. Pats populiariausias ir greičiausias internetas – šviesolaidis, kuris gali pasiekti net iki 1 Gb/s greitį. Plačiajuostis internetas labiausiai tinka tokiu atveju, kai gyvenate toli nuo miesto ir dažnai neturite kitų pasirinkimo galimybių. Nors jis lėtesnis nei šviesolaidis, tačiau gana puikiai aptarnauja šiuolaikinį žmogų, kuriam internetas yra kasdienybės dalis. Dėmesio vertas ir mobilusis internetas, kuris visiškai neapibrėžia jūsų judėjimo ir padeda naršyti kad ir kur kas esate.


Sunku pasirinkti? Sunku, tad čia reikalinga profesionalų konsultacija. Pirmiausia reikia apgalvoti interneto tipus, paskui paslaugų tiekėjus, galiausiai, konkrečius planus, kurie yra siūlomi.
Paspaudę ČIA rasite daugiau info apie dažniausiai pasirenkamą belaidį internetą.


Kainos ir kokybės santykis
Iki šiol daugelis galvoja, kad kaina yra esminis niuansas, kuris gali nulemti gaunamo interneto greitį, pavyzdžiui, kokybę. Atrodo, kad kuo kaina didesnė – tuo ir greitis bus maksimalesnis. Tai nėra visiškai tiesa, kadangi kaina gali varijuoti priklausomai nuo daugelio veiksnių. Pavyzdžiui, didesnė kaina lemia geresnę techninę priežiūrą, galbūt kartu gausite nemokamai modemą arba paprasčiausiai “pataikėte”ant akcijos, kurios metu kainoraščiai mažesni, tačiau kokybė išlieka lygiai tokia pati.


Sugluminome dar labiau? myPlan.lt – geriausi pagalbininkai, kurie padės nemokamai pasirinkti Jums labiausiai tinkamą interneto planą. Kadangi daugelis renkasi terminuotas sutartis – verta apgalvoti kuo daugiau niuansų, kad rasta kokybė būtų pati geriausia!

interneto

Komentuoti


Dienos informacija


Dienos vardadieniai:

Apklausa

Ar jau laukiate pavasario?

  • Taip
  • Ne
  • Man jokio skirtumo

Savaitės populiariausi

PAROS ĮVYKIŲ (2020-02-10) SUVESTINĖ
11 Vas 2020 08:13 - Super UserPAROS ĮVYKIŲ (2020-02-10) SUVESTINĖ

Smurtas artimoje aplinkoje
2020-02-10 apie 18.38 v [ ... ]

Plačiau
PAROS ĮVYKIŲ (2020-02-14 - 2020-02-16) SUVESTINĖS...
17 Vas 2020 08:29 - Super UserPAROS ĮVYKIŲ (2020-02-14 - 2020-02-16) SUVESTINĖS

Transporto priemonių vairavimas, kai vairuoja neb [ ... ]

Plačiau
PAROS ĮVYKIŲ (2020-02-13) SUVESTINĖ
13 Vas 2020 07:46 - Super UserPAROS ĮVYKIŲ (2020-02-13) SUVESTINĖ

Kelių transporto eismo saugumo ar transporto prie [ ... ]

Plačiau

PRISIJUNGIMAS / REGISTRACIJA

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information