Savaitgalyje į miestus neįleistos 294 transporto priemonės

Spausdinti

kontrolėNuo gruodžio 18 d. 13 val. iki gruodžio 20 d. 21 val.  Utenos apskrityje stacionarūs policijos kontrolės postai ir mobilūs policijos ekipažai kontroliavo vykstančių į miestus asmenų judėjimą. Postai buvo statomi ir savivaldybės teritorijose,  o ne už jos ribų, taip siekiant kontroliuoti pagrindinius įvažiavimus į miestus. Karantino kontrolę vykdė virš 200 pareigūnų.


Per tris dienas neįleistos 294 transporto priemonės ir surašyta 19 protokolų pagal LR ANK už karantino reikalavimų pažeidimus. Postuose surašyti tik du protokolai, o kiti – už veido kaukių nedėvėjimą, daugiau nei vieno šeimos ūkio susibūrimus ir kita.

Neįleistų į ne savo gyvenamosios vietos savivaldybės miestus transporto priemonių skaičius:

Utenos apskrityje – 294
Anykščiai – 47
Molėtai – 33
Ignalina – 16
Utena – 147
Visaginas – 39
Zarasai – 7
Vilniaus pasienio rinktinės Tverečiaus pasienio užkarda – 5

Utenos aps. VPK viršininkas Vytautas Vaiškūnas informuoja, kad pareigūnai vykdė Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimą „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ ir atsakingai vertino situacijas, kada asmenys buvo neįleidžiami į ne savo gyvenamosios vietos savivaldybės miestus, todėl sudėtingų konfliktinių situacijų pavyko išvengti. Dauguma gyventojų elgėsi sąmoningai  atsisakydami kelionių, tačiau neįleistų transporto priemonių skaičius kelia susirūpinimą.

Primename – judėjimo draudimas tarp savivaldybių Vyriausybės sprendimu įvestas nuo gruodžio 16 d. iki sausio 3 d. Stacionarūs kontrolės postai vėl bus įrengti nuo gruodžio 23 d. 13 val. iki 27 d. 21 val. ir nuo gruodžio 31 d. 13 val. iki sausio 3 d. 21 val.. Tačiau kontrolė bus vykdoma ir kitomis dienomis.  

Dėkojame gyventojams už supratingumą!
GINTI. SAUGOTI. PADĖTI.

kontrolė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information