Utenos aplinkosaugininkai vėl sučiupo vos prieš mėnesį sulaikytą tinklininką

sraigtTrečiadienį, gegužės 11 d., Aplinkos apsaugos departamento Utenos valdybos kontroliuojamoje teritorijoje, sraigtasparniu žvalgant Aukštaitijos nacionalinį parką, Asėko ežere, Ignalinos rajone, pastebėtas pastatytas tinklas. Todėl Utenos gyvosios gamtos apsaugos pareigūnai operatyviai surengė pasalą.  

Artėjant vidurnakčiui aplinkosaugininkai pastebėjo asmenį, iš medinės valties žvejojantį trimis statomaisiais tinklais. Nustatyta, kad tinklininkas sugavo lydeką, 9 lynus ir karšį.  

Utenos GGAI pareigūnai, sulaikydami pažeidėją, nustebo – jis už tokią veiką buvo sulaikytas visai neseniai, balandžio 10 d. Anykščių rajone Mūšėjaus ežere. 

Be to, nuo 2015 m. šiam piliečiui administracinė atsakomybė už tokią veiką taikoma net aštuntą kartą: penkis kartus – Asėko ežere Ignalinos r. ir po kartą – Smulkio ir Mūšėjaus ežeruose Anykščių r.  

Pažeidėjui pateikta atlyginti gamtai padarytą žalą – 1240 eurų, surašytas administracinio nusižengimo protokolas, paimta valtis ir visi tinklai. Taip pat jam gresia 120–300 eurų bauda.  

Dar vieną tinklininką aplinkosaugininkai nustatė ir gegužės 9 d. Utenos rajono Indrajo ežere. Pažeidėjas iš medinės irklinės valties neteisėtai žvejojo trimis statomaisiais tinklais. Laimė, žuvų nesugavo. Asmeniui surašytas administracinio nusižengimo protokolas, paimta valtis ir visi trys tinklai. Taip pat teks sumokėti 120–300 eurų baudą. 

sraigt

Komentuoti


Dienos informacija


Dienos vardadieniai:

PRISIJUNGIMAS / REGISTRACIJA

Apklausa

Ar laukiate vasaros?

Naujausi skelbimai

Rašto darbų pagalba. INFORMATIKA. INFORMACINĖS TECHNOLOGIJOS
( / Darbas, paslaugos)

noimage
05-13-2022

Vandens šulinių valymas Tel.864385273
( / Darbas, paslaugos)

noimage
05-12-2022

Opel Zefyra
( / Transporto priemonės)

noimage
05-11-2022

Parduodu trimerius ir pjūklus
( / Kita)

Parduodu trimerius ir pjūklus
05-10-2022

Kapų atnaujinimas
( / Darbas, paslaugos)

Kapų atnaujinimas
05-04-2022

Parduodu naujas gegnes
( / Darbas, paslaugos)

noimage
05-03-2022

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information